Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Panie świętowały w Maszewie...

Panie świętowały w Maszewie Lęborskim

wyświetlony 824 razy
Change text size Save as PDF RSS

7 marca ponad dwieście Pań bawiło się w Domu Kultury w Maszewie- filii GCK Cewice z okazji ,,Dnia Kobiet”. Na scenie wystąpili znakomici młodzi artyści m.in.: Wiktoria Drywa i Wojciech Ulenberg.
Gwiazdą wieczoru okazał się Krzysztof Szpot wokalista, solista, członek Zespołu One moment, kompozytor i autor tekstów. Krzysztof pochodzi z Rybnika. Od 20 lat mieszka w Ustce. Z muzyką związany jest od wielu lat, niemniej na Śląskim rynku debiutował w 2016 roku. Artysta posiada własne studio nagrań. Z muzyką związany od najmłodszych lat. Wśród przebojów Krzysztofa Szpota (na śląskiej scenie) wymienić należy: Ślązok, Fandzolynie, Nuty grają dziś dla Ciebie, Miłość to nie takie proste. W repertuarz znalazły się także utwory Czerwonych Gitar. Poza występami wokalnymi paniom czas uprzyjemniał teatr z Potęgowa „Teatralnie Zakręceni”. W roli głównej wystąpili: Wiesław Wieliczko, Radosław Wiśniewski oraz Martyna Romowska.

Dominika Kwiatkowska to kolejna wokalistka, która podbiła serca widowni. Skoro to święto Pań to nie mogło zabraknąć życzeń i symbolicznego tulipana od Wójta Gminy Cewie - Jerzego Bańki oraz Dyrektora GCK Cewice - Karola Płotki. Do zorganizowania tak wspaniałego przedsięwzięcia przyłączyli się radni: Grzegorz Partyka, Katarzyna Drywa ,Sołtys z Radą Sołecką Maszewa oraz Sołtys Karwicy - Justna Lica. Nad całością przebiegu imprezy jak zawsze czuwała Pani Kasia wraz z zespołem.

Fot. Michał Sałata/ Wiktoria Drywa

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24