Lębork24

Wiadomości > Kultura > Dzień Kobiet w Gminie Cewice...

Dzień Kobiet w Gminie Cewice przez cały weekend!

wyświetlony 2390 razy
Change text size Save as PDF RSS

Zespół Artes Ensemble wystąpi w niedzielę 8 marca w Gminnym Centrum Kultury w Cewicach na koncercie z okazji Dnia Kobiet. „Brunetki, blondynki” to dwuczęściowe, kostiumowe widowisko muzyczne, pełne muzycznych portretów wspaniałych kobiet, opowieści o płci pięknej, romantycznych historii, miłosnych wyznań i uniesień oraz recept na wieczną młodość, z duetem uwodzicielskich śpiewaków operowych oraz muzyką na żywo duetu wiolonczeli z fortepianem, w wykonaniu zespołu śpiewaków operowych i solistów instrumentalistów. Wszystko to spięte jest wartką narracją z żartem, dobrym humorem i pozytywną energią występujących na scenie artystów  muzyków. Na widzów zgromadzonych w Cewicach czeka moc atrakcji – wspaniały dwuczęściowy koncert z czynnym udziałem publiczności, poczęstunek dla gości oraz specjalne niespodzianki dla Pań. Widowisko muzyczne „Brunetki, blondynki” w wykonaniu zespołu Artes Ensemble 8 marca o godz. 17:30 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Cewicach. Wstęp wolny za wcześniejszą rezerwacją miejsc w sekretariacie GCK lub pod nr tel. 598611490.

Dzień kobiet w Gminie Cewice będzie celebrowany także dzień wcześniej. W Gminnym Centrum Kultury w sobotę 7 marca w godzinach porannych odbędą się warsztaty „Między nami kobietami”, gdzie uczestniczki wykonywać będą makramę, natomiast po południu w GCKu zagoszczą Panie z sołectwa Unieszyno. Sołectwo Osowo Lęborskie o godz. 18 organizuje spotkanie przy kawie i słodkim poczęstunku, a filia GCK Cewice – Dom Kultury w Maszewie Lęborskim tradycyjnie wraz sołectwami Maszewo, Oskowo oraz Karwica zapewniają znakomitą zabawę w towarzystwie zdolnych wokalistów oraz fantastycznego kabaretu. Krzysztof Szpot, Wiktoria Drywa i Wojciech Ulenberg, Dominika Kwiatkowska oraz kabaret ,, Teatralnie Zakręceni” gwarantują wspaniałą rozrywkę dla wszystkich zgromadzonych widzów. Start o godz. 17.

Cewicki Klub Morsa i Biegacza kolejny raz wybiera się do Łeby na wspólne morsowanie 8 marca i obiecuje specjalne atrakcje dla obecnych Pań. Bliższe informacje pod nr tel. 691019191.

Oprac. Karol Płotka, dyrektor GCK Cewice


 

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24