Lębork24

Wiadomości > Kultura > VI Festiwal Kobiet Babi Raj

VI Festiwal Kobiet Babi Raj

wyświetlony 1753 razy
Change text size Save as PDF RSS

Zbliża się kolejna edycja festiwalu kobiet i dla kobiet organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku – 14 marca w godz. 10.00 – 15.00. Jego założeniem jest prezentacja talentów, umiejętności i wytworów własnych rąk, spotkania podczas prezentacji i warsztatów oraz miłe i niezobowiązujące spędzenie czasu. Wspiera lokalnych twórców i propaguje ideę swap party.

Do udziału biblioteka zaprasza osoby, które szyją, malują, gotują, robią coś ciekawego; chcą poprowadzić ciekawe zajęcia, warsztaty, konsultacje, porady i podzielić się swoją wiedzą.  Stworzymy przestrzeń do tego typu działań. Masaż, taniec, medytacja, koncert… Wszystkie aktywności mile widziane. Można także sprzedawać, kupować i wymieniać się. Przyjmowane są zgłoszenia wystawców z każdej dziedziny. Zapisy wystawców trwają do 28 lutego br. przez formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie biblioteki i facebooka.

Szczególnie poszukiwani pełni zapału i chęci do pracy wolontariusze – bądźcie częścią czegoś fajnego i wspólnie z nami stwórzcie to wydarzenie.

W tegorocznej edycji organizatorzy przewidują porady dla rodziców o emocjach i autyzmie, konsultacje z optykiem, stylistką, kosmetyczką; stoiska z aromaterapią, rękodziełem czy naturalnymi kosmetykami. Będzie tutaj to, co potrzebne jest do szczęścia: miła atmosfera, babskie rozmowy, porady specjalistów, zdrowe jedzenie.

Szczegółowy program festiwalu na początku  marca.

Bezpośrednich informacji udziela spec. ds. kulturalno-oświatowych Aleksandra Werenczuk-Hinc, tel. (59)8622 307.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24