Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Rozstrzygnięcie konkursu....

Rozstrzygnięcie konkursu. Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

wyświetlony 1625 razy
Change text size Save as PDF RSS

Kabaret pod Wyrwigroszem ma 25 lat! Z tej okazji wyrusza w wielką trasę koncertową po Polsce i zagranicy. W dwugodzinnym programie przypomniane zostaną widowni najlepsze skecze, monologi i piosenki. A nazbierało się ich trochę! Niewątpliwie pojawi się na scenie dawno niewidziana, legendarna Rodzina Kresowiaków! Przypomną się także postaci znane z kupowania meczu, Wietnamczycy handlujący mózgami, amatorzy tanich linii lotniczych oraz telemarketingowi domokrążcy. Nie zabraknie również przebojowych piosenek, których przez lata Kabaret pod Wyrwigroszem wylansował bardzo wiele.

Ponieważ artyści wyznają zasadę, że „ćwiartka to mało”, program jubileuszowy jest niejako pomostem pomiędzy pierwszą 25, a kolejnymi :)))

A już 1 marca o godz. 16.00 Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi na scenie LCK Fregata (kino) przy ul. Gdańskiej. Dostępne są jeszcze bilety, które można kupićpod tym linkiem https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Pod-Wyrwigroszem/Jubileuszowy-Program-25-lecie. Pośpieście się jednak, bo zostało zaledwie 38 wolnych biletów.

Ale uwaga! O bilety możecie powalczyć także w naszym konkursie sms. Mamy dla Was dwa podwójne bilety (2x2) a każdy o wartości 50 zł. Co zrobić, by je wygrać? Zapraszamy do udziału w naszym konkursie sms, który cieszy się dużą popularnością. Za 2,46 zł możecie stać się posiadami biletów o wartości 100 zł!

Wyślijcie do 25 lutego sms na numer 7243 o treści: AVR.LEBORK24
Zwycięzców podany na naszej stronie i na naszym profilu facebook.

27.02 wyłoniliśmy zwyciężców w konkursie, którzy nadesłali do nas zgłoszenie. Szczęście w losowaniu mieli Pan Marcin Kaczorowski oraz Pani Teresa Łapuszek.

Gratulujemy

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24