Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Spektakl taneczno-muzyczny...

Spektakl taneczno-muzyczny "Kilka historii o niczym ważnym" - zapowiedź

wyświetlony 1757 razy
Change text size Save as PDF RSS

Studio Tańca FLIC wraz z Lęborskim Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na premierę spektaklu pn. „Kilka historii o niczym ważnym”, który odbędzie się 20 lutego (czwartek) o godz. 18.00 na scenie Lęborskiego Centrum Kultury Fregata w Lęborku. Wstęp wolny!

- Już od dłuższego czasu marzyła mi się realizacja dużego spektaklu tanencznego w wykonaniu dzieci i młodzieży uczęszczających na moje zajęcia do stacji Kultura. - mówi Małgorzata Bielecka, pomysłodawczyni spektaklu oraz choreografka grupy tanecznej FLIC.

- Generalnie moim zamysłem jest przedstawienie ewolucji człowieka od lat najmłodzszych do późnej starości. Chcę ukazać problemy z jakimi na co dzień stykają się młodzi ludzie m.in.: "poszukiwanie akceptacji u rówieśników", "poznanie własnej osoby itp". - dodaje Małgorzata Bielecka.

Na scenie zobaczymy młode adeptki sztuki tanecznej w wieku od 6 do 16 roku życia, a będzie ich około trzydziestu.

oprac. artykułu i zdjęcia: Michał Sałata

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24