Lębork24

Wiadomości > Sport > Ruszamy z trzecią edycją...

Ruszamy z trzecią edycją akcji "Powiat Lęborski - z nami zdrowo i sportowo"

wyświetlony 2123 razy
Change text size Save as PDF RSS

7 lutego wystartuje III edycja imprezy „Powiat Lęborski - Z nami zdrowo i sportowo. Po ubiegłorocznym spektakularnym sukcesie, organizatorzy chcą utrzymać poprzeczkę na tym samym wysokim poziomie. Ponownie  wspólnie walczą o pokonanie dystansu 150 tys. km.

410 tys. 884 km to rewelacyjny wynik, który wszyscy uczestnicy sportowej zabawy zgromadzili w ubiegłorocznej edycji. To prawie powtórzony rezultat z pierwszej edycji, do której z ogromnym zapałem przystąpili chodziarze, biegacze i rowerzyści. Wówczas zakładaliśmy jedynie skromne 100 tys. km do pokonania. Państwa zapał i zaangażowanie przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów, stąd też poprzeczka limitu kilometrów powędrowała nieco wyżej.

Do tej pory, dzięki współpracy z Partnerem akcji, firmą Farm Frites Poland S.A. i państwa zaangażowaniu w zdobywaniu kilometrów, udało się przekazać potrzebne do codziennego funkcjonowania wózki inwalidzkie osobom potrzebującym z terenu powiatu lęborskiego. Tym razem, współpracujące z organizatorami Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie wskazało nowy cel zbiórki. Zdobywamy kilometry, by potrzebującej osobie ufundować podnośnik transportowy i ssak medyczny.

W tegorocznej edycji utrzymujemy poprzeczkę limitu kilometrów na ubiegłorocznym poziomie 150 tys. km. Akcja „Powiat Lęborski. Z nami zdrowo i sportowo”, jak co roku, potrwa do 31 lipca. Wręczenie nagród dla najaktywniejszych uczestników tej wspólnej sportowej zabawy odbędzie się w ostatni weekend wakacji, 29 sierpnia, na scenie przy Placu Pokoju, podczas festynu na zakończenie lata.

Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji dla osób chcących uczestniczyć w finałowym podziale nagród dla najaktywniejszych uczestników, obowiązuje konieczność zarejestrowania się przez stronę Powiatu Lęborskiego w odpowiedniej zakładce oznaczonej logo akcji i wypełnieniu formularz umożliwiającego identyfikację uczestnika w chwili sporządzania podsumowania rezultatów i wyłaniania zwycięzców. Chodzi o to, by organizator w dniu zakończenia klasyfikacji miał dane kontaktowe umożliwiające zaproszenie laureatów na imprezę finałową. Warunkiem niezbędnym uczestnictwa w rywalizacji z systemem nagradzania jest również zameldowanie na terenie powiatu lęborskiego. Szczegółowy regulamin tegorocznej edycji imprezy dostępny będzie na stronie internetowej Powiatu Lęborskiego.

Zachęcamy do wspólnej zabawy. Zróbmy wspólnie coś pożytecznego dla siebie i innych. Start edycji III „Powiat Lęborski. Z nami zdrowo i sportowo” – 7 lutego (w piątek) o godz. 15.30. Inauguracyjne spotkanie uczestników odbędzie się w sali obrad Rady Powiatu Lęborskiego w Starostwie Powiatowym.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24