Lębork24

Wiadomości > Sport > Puchar odjechał do Czeczewa

Puchar odjechał do Czeczewa

wyświetlony 1815 razy
Change text size Save as PDF RSS

Top Trans Toporek Czeczewo został liderem rozgrywanego w sobotę turnieju o Puchar Starosty Lęborskiego w halowej piłce nożnej. W turnieju wystartowało 10 ekip piłkarskich. Puchary i statuetki zwycięzcom w imieniu organizatorów wręczali: Alicja Zajączkowska, Starosta Lęborski, Witold Namyślak, Burmistrz Lęborka i Marian Syldatk z KS Anioły Garczegorze.

Top Trans Toporek Żukowo wygrał walkę finałową ze Stolemem Gniewino po golu strzelonym w pierwszej minucie meczu finałowego przez Pawła Rasmusa (najlepszego strzelca turnieju), z rzutu wolnego. Najwyżej notowana w tabeli drużyna z Powiatu Lęborskiego, Anioły Garczegorze, uplasowała się na trzecim miejscu rozgrywki finałowej, po zwycięskim starciu 3:2 z ekipą BZ Bud Lubowidz. W jubileuszowej, 20 edycji turnieju, Puchar Starosty Lęborskiego pojechał więc do Czeczewa.

Królem strzelców turnieju został Paweł Rasmus (Top Trans Toporek Żukowo), zaś najskuteczniejszym bramkarzem, kolega z ekipy najskuteczniejszego snajpera, Piotr Bach.

Współorganizatorami turnieju były: Starostwo Powiatowe w Lęborku, Klub Sportowy Anioły Garczegorze, Urząd Miejski w Lęborku i Urząd Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24