Lębork24

Wiadomości > Sport > Amatorski Turniej Siatkówki w...

Amatorski Turniej Siatkówki w Lęborku o puchar Pawelczyk Development

wyświetlony 1786 razy
Change text size Save as PDF RSS

Za nami drugi z czterech Amatorskich Turniejów Siatkówki w Lęborku pod patronatem Burmistrza Lęborka Witolda Namyślaka. Tym razem siatkarze walczyli o puchar ufundowany przez firmę Pawelczyk Development.

11 zespołów w niedzielny przedświąteczny poranek rozpoczęło zmagania na trzech boiskach jednocześnie. Zespoły zostały podzielone na trzy grupy. Po rozegraniu meczów grupowych zwycięzcy grup i najlepszy zespół z drugiego miejsca awansowali do półfinałów. W półfinale spotkały się zespoły: AZS Lębork i PKS Siemirowice oraz AZS Uniwersytet Gdański i Volleyball Koszalin. Półfinały były bardzo wyrównane i zakończyły się pojedynkami trzy setowymi. W pojedynku AZS Lębork i PKS Siemirowice zwycięsko wyszli zawodnicy PKS, w drugim półfinale AZS Uniwersytet Gdański pokonał zawodników Volleyball Koszalin po bardzo wyrównanym meczu. W meczu o 3 miejsce lepsi okazali się zawodnicy z Koszalina pokonując lęborski AZS 2:0.

Finał również zakończył się w dwóch setach, akademicy z Uniwersytetu Gdańskiego pokonali PKS Siemirowice 2:0 i po raz drugi zwyciężyli Amatorski Turniej Siatkówki w Lęborku. Turniej został zorganizowany przez Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku i Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA przy wsparciu firm: Pawelczyk Development i Meyn Polska.

Podczas podsumowania zostali wyróżnieni zawodnicy:
PKS Siemirowice – Arkadiusz Sztermel
AZS Lębork – Adam Gross
Volleyball Koszalin – Marcin Subel
AZS Uniwersytet Gdański – Mikołaj Rochna 

Klasyfikacja końcowa:
1. AZS Uniwersytet Gdański
2. PKS Siemirowice
3. Volleyball Koszalin
4. AZS Lębork

Kolejny Amatorski Turniej Siatkówki w Lęborku odbędzie się 9 lutego 2020.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24