Lębork24

Wiadomości > Sport > Noworoczny Turniej Tenisa...

Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego Amatorów

wyświetlony 2300 razy
Change text size Save as PDF RSS

Garczegorze zaprasza miłośników pinponga na Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego Amatorów, który odbędzie się w dniach 10 i 11 stycznia 2020 r. w Zespole Szkół w Garczegorzu. Turniej, który organizują Gmina Nowa Wieś Lęborska, Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej, Zespół Szkół im. Męczenników Marszu Śmierci KL Stutthof w Garczegorzu oraz Klub Sportowy Anioły Garczegorze, przeprowadzony zostanie w następujących kategoriach:

  • I kategoria – dziewczęta - szkoła podstawowa - klasy I-VI (piątek)
  • II kategoria – chłopcy - szkoła podstawowa - klasy I-VI (piątek)
  • III kategoria – dziewczęta do lat 18 (piątek)
  • IV kategoria – chłopcy do lat 18 (piątek)
  • V kategoria – mężczyźni 19-40 lat (sobota)
  • VI kategoria – mężczyźni 41-60 lat (sobota)
  • VII kategoria – mężczyźni powyżej 60 lat (sobota)

Turniej dla dzieci i młodzieży odbędzie się w piątek o godz. 16.00 natomiast mężczyźni grać będą w sobotę od godz. 10.00. System rozgrywek uzależniony jest od ilości startujących uczestników. Zapisy w dniu zawodów. Każdy z trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma medal, dyplom i nagrodę rzeczową.

W turnieju startować mogą zawodniczki i zawodnicy, nieuczestniczący w rozgrywkach ekstraklasy, I, II i III ligi kobiet i mężczyzn organizowanych przez PZTS i PWZTS (obowiązuje dwuletni okres karencji), nie dotyczy kategorii dziewcząt i chłopców.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24