Lębork24

Wiadomości > Kultura > Po raz 16. rozświetlamy Lębork

Po raz 16. rozświetlamy Lębork

wyświetlony 2418 razy
Change text size Save as PDF RSS

Po raz szesnasty w okresie świątecznym w Lęborku organizowany jest Konkurs na Najbardziej Atrakcyjną Dekorację Świąteczną pod hasłem „Rozświetlmy Lębork”. Konkurs z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników, a miasto wygląda w tym szczególnym czasie bardzo efektownie.

- Czekamy na zgłoszenia od 9 do 27 grudnia 2019 roku informuje Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata". – Zachęcam lęborczan do zgłaszania wyróżniających się pomysłowością i urodą dekoracji świątecznych. Spośród zgłoszonych ofert komisja konkursowa pod koniec grudnia wyłoni zwycięskie obiekty w poszczególnych kategoriach.

Organizatorami konkursu są: Lęborskie Centrum Kultury „Fregata", Burmistrz Miasta Lęborka oraz Stowarzyszenie „Piękna Ziemia Lęborska".

Zgłoszenia pisemne lub telefoniczne do dnia 27 grudnia 2019 roku do godziny 12.00 przyjmuje LCK „Fregata”. Numer telefonu – (59) 842-01-34 lub drogą elektroniczną na adres: lckfregata@wp.pl

 Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko właściciela obiektu, dokładny adres i numer telefonu.

1 komentarzy:
elo pisze:
13:46 01.01.2020 r.

bardzo efektownie? aleja Zwyciestwa co rok oswietlona na czerwono, czy brak innych lampek czy dekoracji? tradycja !


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24