Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Domowa plantacja marihuany...

Domowa plantacja marihuany zlikwidowana przez policjantów z Lęborka i CBŚP

wyświetlony 1994 razy
Change text size Save as PDF RSS

Policjanci z wydziału kryminalnego lęborskiej komendy wspólnie z policjantami z lubelskiego CBŚP pracowali nad sprawą nielegalnej uprawy narkotyków w Lęborku. W jednym z domów jednorodzinnych na terenie miasta odkryli plantację, która znajdowała się na piętrze budynku mieszkalnego. Wewnątrz budynku funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt roślin konopi indyjskich. Ponadto w domu mężczyzny ujawnili susz roślinny przechowywany w słoikach. Przeprowadzone badania potwierdziły, że była to marihuana. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która z technikiem kryminalistyki wykonywała szczegółowe oględziny. Mundurowi zatrzymali na miejscu 38-latka w związku z uprawą i posiadaniem narkotyków.

Mieszkaniec Lęborka dzisiaj zostanie doprowadzony do Sądu w Lęborku z wnioskiem Policji i Prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za powyższe przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 8.

KPP Lębork

3 komentarzy:
Krzych pisze:
02:01 01.12.2019 r.

Bravo Policja! Kolejny śmieć wyeliminowany

Krzyś pisze:
10:21 01.12.2019 r.

8 lat.... Ja bym przyszykował krzesło elektryczne!

Krzyś pisze:
22:42 01.12.2019 r.

A tak btw. to idą święta. Jak mnie przeprosisz to pomyśle o prezencie dla Ciebie. Hmmm... Ucieszysz się ze słownika?


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24