Lębork24

Wiadomości > Biznes > Wielkie możliwości dla Twojej...

Wielkie możliwości dla Twojej małej firmy

wyświetlony 1743 razy
Change text size Save as PDF RSS

Sieć internetowa oplata już praktycznie cały ziemski glob. Jej użytkownicy praktycznie w dowolnej chwili mają natychmiastowy dostęp do niezmierzonych zasobów wiedzy... a także specjalistycznych usług oraz produktów najróżniejszej jakości. To nie bajka, tylko realna rzeczywistość, która stwarza przedsiębiorcom niezwykle atrakcyjne możliwości dotarcia ze swoją ofertą do odbiorców. Od tego, czy firmy właściwie wykorzystają nadarzające się w internecie okazje, zależy cała ich przyszłość.

 

Coraz więcej konsumentów wie o Twoim istnieniu. Zwłaszcza, jeśli korzystasz z pozycjonowania stron

Zakupy w sieci stają się coraz powszechniejsze, podobnie jak zdobywanie informacji poprzez wyszukiwanie ich z internetu. Analitycy szacują, że odsetek transakcji sprzedaży zawieranych w cyfrowej rzeczywistości podskoczył już do 70% – i z roku na rok rośnie. Jeszcze bardziej imponująco prezentują się statystyki dotyczące popularności serwisu Google. Tylko w Polsce miesięcznie korzysta z niego średnio 26,5 miliona osób. Kreowanie popularności marki oraz trendów poprzez pozycjonowanie stron to współczesny standard, do którego właściciele firm z praktycznie każdej branży powinni się dostosować. Na dodatek jak najszybciej, żeby konkurencja nie zdążyła odskoczyć zbyt daleko do przodu. Skoro 95% internautów ogląda tylko witryny uwzględnione na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, to nie ma najmniejszych wątpliwości gdzie trzeba się znaleźć, żeby firmowy serwis zaczął przynosić naprawdę duże zyski. Z danych prezentowanych przez agencję AFTERWEB wynika, że w przedsiębiorstwach korzystających z pozycjonowania sprzedaż wzrasta nawet o 70%.

 

Dzięki wysokiej pozycji w Google łatwiej budować świadomość marki i pozyskiwać kolejnych klientów

Takie rezultaty wymagają profesjonalnych działań SEO, poprzedzonych kompleksową analizą oraz skrupulatnie zaplanowanej strategii e-marketingowej. Wyjątkowo wyraźnie widać to na rynkach lokalnych, gdzie firmy wybijające się w internecie odnotowują zwykle największy wzrost zainteresowania konsumentów. Pozycjonowanie stron ukierunkowane na konkretny region wyróżnia się stosowaniem specyficznych fraz, jasno wskazujących konkretne miasto, dzielnicę, powiat, województwo etc. Przykładowo: konsument z Katowic, który szuka hotelu we Wrocławiu na weekend, z pewnością dopisze stolicę Dolnego Śląska do frazy. W przeciwnym wypadku Google może wyświetlić obiekty zlokalizowane w Aglomeracji Śląskiej, a przecież naszego klienta interesuje Wrocław i nic innego. Odpowiedni dobór słów kluczowych pozwala również skrócić czas oczekiwania na efekty, jakie ma przynieść pozycjonowanie. Z biznesowego punktu widzenia nie istnieje lepsza droga, niż rzetelna analiza i systematyczna kontrola na kolejnych etapach internetowej kampanii.

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24