Lębork24

Wiadomości > Kultura > Wspólne śpiewanie pieśni...

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

wyświetlony 2504 razy
Change text size Save as PDF RSS

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na dziesiąte lęborskie Wspólne Śpiewania Pieśni Patriotycznych z okazji Święta Niepodległości. Impreza jest jedną z nielicznych okazji do wspólnego przypomnienia sobie starych polskich piosenek i pieśni patriotycznych.

- Zapraszamy szczególnie tego dnia do Kina „Fregata” całe rodziny – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. – Jak co roku liczymy na to, że lęborczanie będą chcieli wspólnie pośpiewać piękne polskie pieśni i utwory patriotyczne.

Imprezie będzie towarzyszył kiermasz prac wykonanych przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Lwiątko”. Teksty pieśni zapewniają organizatorzy. Impreza odbędzie się w poniedziałek 11 listopada 2018 roku w Sali Kinowej LCK „Fregata”. Początek o godzinie 14:00. Do wspólnego śpiewania akompaniować będzie Tadeusz Formela (piano) oraz Sylwester Kustusz (gitara). Śpiew poprowadzi Anna Krawczykowska, instruktor w Szkole Wokalu przy LCK „Fregata”.

Wstęp wolny.

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24