Lębork24

Wiadomości > Biznes > Afterweb - pozycjonowanie...

Afterweb - pozycjonowanie stron www

wyświetlony 2349 razy
Change text size Save as PDF RSS

Skuteczne budowanie świadomości marki w internecie.
Stosuj metody, które przekładają się na sprzedaż!

Konsumenci wydają pieniądze przede wszystkim na to, co już znają i lubią – dlatego nowe produkty, zanim przebiją się na rynku, potrzebują odpowiednio dopasowanych działań promocyjnych. Nawet jeżeli ich specyfikacja daleko wyprzedza konkurencję, to bez rozpoznawalności rozkręcenie sprzedaży na satysfakcjonującym poziomie może się okazać niezwykle trudne. Na szczęście internet daje przedsiębiorcom narzędzia, które są w stanie budować świadomość marki i jednocześnie pozyskiwać kolejnych klientów.

 

Kreując zyskujący na popularności brand masz większe szanse
na pozyskanie nowych odbiorców

Wystarczy przeanalizować zachowania oraz preferencje zakupowe internautów, aby dojść do kilku konstruktywnych wniosków. Na przykład sposób korzystania z Google – okazuje się, że nikła część użytkowników zagląda poza pierwszą stronę wyników. Liczy się pierwszych 5-10 miejsc, reszta mogłaby dla konsumentów w ogóle nie istnieć. Skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce przynosi systematyczny wzrost zainteresowania wśród przedstawicieli grupy docelowej. Nawet jeżeli nigdy wcześniej nie słyszeli o danej firmie, to wejdę na jej stronę dlatego że Google ma wysoko na swojej liście. Być może nie od razu zdecydują się na zakupu lub zamówienie usługi, ale jeżeli dzięki witrynie znajdą interesujące ich informacje, prędzej czy później na nią wrócą. Będą już mieli jakieś skojarzenia oraz opinie związane z marką – z założenia pozytywne – więc decyzja o ewentualnym wydaniu pieniędzy przyjdzie im już nieco łatwiej.

 

Dzięki pozycjonowaniu firmowej strony w Google
zyskasz zaufanie potencjalnych klientów

Prestiż bycia w topie wyszukiwarki pokazują także statystyki. Według danych udostępnionych przez agencję marketingu internetowego AFTERWEB aż 90% użytkowników Google'a uważa, ze witryny z najwyższych miejsc w wynikach prezentują znacznie wyższy poziom niż ich bezpośrednia konkurencja. Tym samym marki i firmy darzą większym zaufaniem, a przy dobrym postrzeganiu przez odbiorców sprzedaż nabiera dodatkowego rozpędu. W ciągu kilku miesięcy słupki mogą urosnąć nawet o 70% – taki zastrzyk finansowy daje przedsiębiorcom mnóstwo możliwości na rozwój i ekspansję. Wiele lokalnych biznesów zwiększyło swój zasięg dzięki skutecznemu pozycjonowaniu. Takie miasta jak Warszawa, Płock czy Włocławek stwarzają szanse na coś większego. Najpierw zdominować miejscowy rynek, a potem podjąć rękawicę z konkurentami działającymi w całej Polsce? To jak najbardziej wykonalne, kiedy firmową witrynę www zacznie odwiedzać 3 razy więcej osób.

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24