Lębork24

Wiadomości > Sport > Jesień z tenisem stołowym w...

Jesień z tenisem stołowym w Nowej Wsi Lęborskiej

wyświetlony 2171 razy
Change text size Save as PDF RSS

Zapraszamy  miłośników tenisa stołowego   na jesienne granie do Nowej Wsi Lęborskiej   w OTWARTYCH  TĘCZOWYCH  TURNIEJACH  TENISA  STOŁOWEGO  AMATORÓW.

                        W piątek 25 października odbędzie się turniej drużynowy,  w którym zespoły mogą się składać z trzech zawodników lub zawodniczek.  Na 8, 15 i 22 listopada 2019  organizatorzy zaplanowali cykl trzech otwartych turniejów indywidualnych w kategoriach: mężczyźni 18-50 lat  i +50 i  kobiety open. Rozpoczęcie gier w każdym turnieju o godz. 17.00 O końcowej pozycji decydować będzie suma punktów uzyskanych w trzech turniejach. W turniejach mogą wziąć udział zawodnicy amatorsko uprawiający tenis stołowy  nie biorący udziału w rozgrywkach ligowych organizowanych przez PZTS i WZTS. Zapisy w dniu zawodów.  Na zwycięzców czekają medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkie turnieje odbędą się w Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej. Impreza jest współfinansowana ze środków otrzymanych ze Starostwa Powiatowego w Lęborku i Gminy Nowa Wieś Lęborska.

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24