Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Wandal chciał przekupić...

Wandal chciał przekupić policjantów

wyświetlony 4135 razy
Change text size Save as PDF RSS

Dyżurny komendy policji w Lęborku przyjął zgłoszenie, iż w jednym z wynajmowanych pokoi na terenie Lęborka znajduje się agresywny mężczyzna, który niszczy pomieszczenie. Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego pojechali na miejsce. Mundurowi po wejściu do pomieszczenia od razu zauważyli zniszczone wnętrze. Na podłodze znajdowało się bardzo dużo wody, a wszędzie porozrzucane były zniszczone elementy wyposażenia pokoju. W pokoju znajdował się mężczyzna, który od razu na widok podejmujących interwencję funkcjonariuszy zaoferował, że da im pieniądze, aby ci puścili go wolno.

Mundurowi stanowczo odmówili i przewieźli zatrzymanego do policyjnego aresztu. 42-latek usłyszy dwa zarzuty karne, zniszczenia mienia oraz złożenia obietnicy wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom. Właściciel wycenił straty w mieszkaniu na około 3000 zł.

Za próbę przekupstwa grozi mężczyźnie kara do 8 lat pozbawienia wolności. Za zniszczenia mienia do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Lębork

3 komentarzy:
Ala pisze:
09:33 08.10.2019 r.

I oby dostał wysoki wyrok !!

Torek pisze:
21:25 13.10.2019 r.

Nie zasraj się.

lech bolek pisze:
22:46 10.10.2019 r.

jak nie wzieli łapówki to napewno są z PIS.Co za chore czasy już nawet łapówek nie biorą co za DE MO KRA CJA


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24