Lębork24

Wiadomości > Kultura > IX Rajd Pocztylion wystartuje...

IX Rajd Pocztylion wystartuje z pl. Pokoju

wyświetlony 1807 razy
Change text size Save as PDF RSS

Wszystkich miłośników rowerowej rekreacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału 12 października br. w dziewiątej edycji rajdu "Pocztylion" (start o godz. 10:00 z pl. Pokoju w Lęborku), upamiętniającego fakt zamordowania pocztyliona Poczty Cesarskiej 25 września 1781 roku w pobliżu wsi Oskowo.

Trasa prowadzi głównie po terenach należących do gminy Cewice nowo oznakowanymi szlakami przeznaczonymi do turystyki rowerowej. Uczestnicy będą mieli możliwość odwiedzić najciekawsze atrakcje regionu (w tym odnowione w roku bieżącym miejsce pamięci mordu pocztyliona), a także spożyć posiłek regeneracyjny w wyznaczonym do tego celu punkcie na terenie administrowanym przez Nadleśnictwo Cewice.

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 601 825 206, mailowo na adres lotzl@wp.pl, lub w biurze LOT "Ziemia Lęborska - Łeba" (dworzec PKP w Lęborku przy ul. Dworcowej 8a - punkt it).

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24