Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Pasjonaci motoryzacji...

Pasjonaci motoryzacji zapraszają 5 października na zakończenie sezonu letniego do Lubowidza

wyświetlony 2449 razy
Change text size Save as PDF RSS

W sobotę 5 października 2019 r. na terenie firmy PITT-STOP (Lubowidz 54B) odbędzie się impreza motoryzacyjna pod nazwą RIDE4FUN więcej niż... zakończenie sezonu. Wydarzenie to jednoczy fanów i właścicieli wszystkich marek aut oraz motocykli.

Na uczestników zlotu będą czekały liczne moto atrakcje: konkursy na najciekawszy samochód zlotu, najgłośniejszy wydech, najniższe auto, najciekawsza felga itp. Przewidziane są też dodatkowe atrakcje takie jak strefa gastronomiczna, muzyka grana przez DJ'ów oraz loteria z nagrodami.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zwykłymi ludźmi z zajawką motoryzacyjną którzy chcą pomóc innym.

W trakcie trwania imprezy będziemy zbierać potrzebne rzeczy oraz pieniądze dla Hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni. Wiemy z czym zmagają się chorzy każdego dnia. Jakie ciężkie mają sytuacje życiowe oraz jak wiele chwil chcieliby spędzić w miłej atmosferze i komforcie. Na różnych spotach już wcześniej pomagaliśmy też dzieciom, schroniskom dla zwierząt więc jak widać staramy się pomagać i wspierać innych jak tylko możemy. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mają samochody, motory, skutery, nie ma u nas gorszych czy lepszych, wszyscy jesteśmy równi i wszystkich nas łączą te same zainteresowania motoryzacyjne.

Z roku na rok, ze zlotu na zlot jest nas coraz więcej. Wystarczy wspomnieć naszą imprezę WIĘCEJ NIŻ OTWARCIE SEZONU CZYMANOWO 2019 gdzie plener wypełniliśmy po brzegi samochodami i bardzo nas to cieszy. Jak widać ludzie chcą się integrować, spotykać i pomagać.

Przygotowania do zlotu trwają już ponad miesiąc i staramy się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Przygotowaliśmy 500 pakietów startowych dla samochodów, motorów i innych oraz 150 naklejek dla pierwszych przy bramie.


SPONSORZY I PATRONACI

Jednak najważniejszy w tegorocznej edycji jest charytatywny cel imprezy, ponieważ wszystkie zebrane rzeczy takie jak:

  • środki opatrunkowe
  • pampersy dla dzieci
  • podkłady higieniczne
  • rękawiczki nitrylowe
  • koce dla dzieci i dorosłych
  • pościel bawełniana na łózka jednoosobowe
  • ubrania dla dzieci i młodzieży
  • zabawki wydające dźwięk
  • obiadki dla dzieci
  • płyny do prania

Trafią do HOSPICJUM dla podopiecznych na leczenie i rehabilitację. Zapraszamy was wszystkich z tą niewielką „cegiełką", aby każdemu z Hospicjum nic nie zabrakło w tych trudnych chwilach.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24