Lębork24

Wiadomości > Kultura > Powiatowy Konkurs Plastyczny...

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - wstańcie, chodźmy"

wyświetlony 1705 razy
Change text size Save as PDF RSS

Zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II - Wstańcie, chodźmy", który organizowany jest w ramach XVI Lęborskiego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. W konkursie mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku 5-19 lat.

Uczestnik może wykonać samodzielnie 1 pracę. Nie uwzględnia się prac zbiorowych. Technika prac: malarstwo, rysunek, grafika. Format prac: A3 (42 x 30 cm). Każda praca powinna posiadać na odwrotnej stronie czytelną metryczkę informacyjną wypełnioną pismem drukowanym i starannie przymocowaną do pracy według wzoru:

a) imię i nazwisko autora
b) wiek
c) imię i nazwisko nauczyciela (w pełnym brzmieniu)pod kierunkiem, którego praca została wykonana
d) adres placówki lub autora, nr tel., e-mail.

Jury powołane przez organizatorów dokona kwalifikacji prac do ekspozycji oraz przyzna nagrody i wyróżnienia dla uczestników. Prace oceniane będą w 4 grupach wiekowych: 5-7 lat; 8-11 lat; 12-16 lat; powyżej 17 lat.

Fundatorem nagród i wyróżnień rzeczowych oraz dyplomów jest Urząd Miasta Lęborka. Termin składania prac upływa 17 października 2019 r. do godziny 15.00. Do przesyłki należy dołączyć wykaz autorów prac w poszczególnych grupach wiekowych. Prace prosimy dostarczać w opakowaniach zabezpieczających przed uszkodzeniem (prace nie mogą być zrolowane) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury ul. Różyckiego 284-300 Lębork

Wyniki konkursu będą dostępne na stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku, Urzędu Miasta Lęborka, Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku. Organizatorzy powiadomią laureatów telefonicznie i e-mailowo o wynikach konkursu.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 22 października 2019 r. o godzinie 18.45 w Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Lęborku. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu pod tel. (59) 862-16-45. Prace nagrodzone i wyróżnione stają się własnością organizatorów. Pozostałe prace będzie można odebrać do końca listopada 2019 r. w MDK.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24