Lębork24

Wiadomości > Sport > V Mistrzostwa Nowej Wsi...

V Mistrzostwa Nowej Wsi Lęborskiej w Tenisie Stołowym Amatorów

wyświetlony 2369 razy
Change text size Save as PDF RSS

Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej organizuje 27 września (piątek) 2019 od godz. 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej V OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY NOWA WIEŚ LĘBORSKA W TENISIE STOŁOWYM AMATORÓW. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy amatorsko uprawiający tenis stołowy, którzy nie występują w rozgrywkach ligowych na poziomie 3 i wyższej ligi. Za takiego zawodnika uznaje się osobę, która w ostatnich dwóch latach wystąpiła w meczu ligowym i zdobyła w nim co najmniej jeden punkt w grze pojedynczej.

Zawody zostaną przeprowadzone w grach pojedynczych mężczyzn w następujących kategoriach - 18 - 50 lat i powyżej 50 lat. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości startujących zawodników. Organizator zastrzega sobie prawo rozstawienia zawodników. Zapisy w dniu zawodów.

Każdy z trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma medal, dyplom i nagrodę rzeczową. Uczestnicy składają pisemne oświadczenie, że są zdrowi i mogą startować w zawodach sportowych.

Współorganizatorami mistrzostw gminy są Gmina Nowa Wieś Lęborska, Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej i GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska.

Oprac. Edward Nagórski

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24