Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > To był prawdziwy pirat drogowy

To był prawdziwy pirat drogowy

wyświetlony 4903 razy
Change text size Save as PDF RSS

W czwartek w południe policjanci z Nowej Wsi Lęborskiej otrzymali zgłoszenie o vw passacie, którego kierowca jedzie ul. Grunwaldzką i nie posiada uprawnień do kierowania. Patrol natychmiast zatrzymał wskazany pojazd. Jak się okazało 27-letni kierowca faktycznie nie posiadał uprawnień do kierowania a do tego nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC. W trakcie kontroli i sprawdzenia pojazdu w systemach policyjnych okazało się, że tablice rejestracyjne są inne niż te, które powinny znajdować się na kontrolowanym pojeździe. Kierowca tłumaczył się, że inne tablice rejestracyjne z lęborskim wyznacznikiem literowym znalazł na złomowcu i założył myśląc, że w ten sposób uniknie kontroli na terenie Lęborka.

Interwencja zakończyła się ukaraniem kierowcy passata mandatem w wysokości 600 zł oraz skierowaniem wniosku do Funduszu Gwarancyjnego za brak OC oraz zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego za brak tablic rejestracyjnych.

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24