Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Awanse nauczycieli i nowi...

Awanse nauczycieli i nowi dyrektorzy szkół średnich

wyświetlony 2195 razy
Change text size Save as PDF RSS

27 sierpnia 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Lęborku, wręczono awanse zawodowe nauczycielom oraz powołano dyrektorów szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Lęborski.

W spotkaniu wzięli udział Alicja Zajączkowska Starosta Powiatu Lęborskiego, Edmund Głombiewski Wicestarosta Powiatu Lęborskiego, Jacek Perłak członek zarządu i przewodniczący Powiatowej Rady Oświatowej, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, nauczyciele oraz związki zawodowe działające w zakresie oświaty. W bieżącym roku do egzaminu na nauczyciela mianowanego przystąpiło 3 nauczycieli i wszyscy pomyślnie zdali egzamin. Są to nauczyciele z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2, Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych oraz Powiatowego Centrum Edukacyjnego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego.

Starosta lęborski w imieniu samorządu powiatowego pogratulowała nauczycielom awansu zawodowego i życzyła satysfakcji z pracy w zawodzie nauczyciela, a także dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym.

Stanowiska dyrektorów powierzono Hannie Janczak dyrektorowi Zespołu Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu, Danucie Rybak dyrektorowi Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego oraz Tomaszowi Tutakowi dyrektorowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2. Z uwagi na nieobecność Wojciecha Siedlika podczas spotkania powierzenie stanowiska na kolejną kadencję zostanie wręczone dyrektorowi w późniejszym terminie.

W trakcie spotkania Przedstawiciele Zarządu Powiatu Lęborskiego podziękowali za współpracę dyrektorom, którym kończy się kadencja z dniem 31 sierpnia 2019 r. tj. Małgorzacie Bresler (byłej dyrektor ZSGŻiA) oraz Joannie Sawińskiej – Majer (byłej dyrektor ZSO nr 2).

red

1 komentarzy:
Roman pisze:
05:32 02.09.2019 r.

To tu tak pojechali. Myślałem, że zmiany w rolnym w życiu nie doczekam. Zdziwko.


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24