Lębork24

Wiadomości > Kultura > Danfoss Kino Letnie 2019 -...

Danfoss Kino Letnie 2019 - tydzień z kinem „pod chmurką”

wyświetlony 1112 razy
Change text size Save as PDF RSS

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na tydzień z kinem plenerowym w Lęborku w ramach Danfoss Kina Letniego 2019. Zaczynamy w ostatni piątek wakacji, 30 sierpnia, o godzinie 19:30 na Placu Pokoju, a kończymy samochodowym kinem letnim 7 września na parkingu u zbiegu ulic Kossaka i Przyzamcze. Wstęp na pokazy jest bezpłatny. Na dwie godziny przed planowanymi projekcjami zapraszamy na atrakcje dla najmłodszych: zjeżdżalnię, watę cukrową, suchy basen z piłeczkami i zabawy z animatorami. Dla pierwszych 150 widzów gwarantujemy bezpłatne leżaki.

Danfoss Kino Letnie 2019 wspiera budowę hospicjum stacjonarnego. Cały dochód ze sprzedaży świeżego popcornu zasili konto Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne.

Sponsorem wydarzenia jest firma Sondex z siedzibą w Żelazkowie. Od 2016 zakład produkujący uszczelki do płytowych wymienników ciepła stał się częścią Grupy Danfoss - globalnego lidera w dziedzinie technologii, które pozwolą w przyszłości uzyskać więcej mniejszym nakładem środków. Danfoss to inżynieria jutra i budowanie lepszej przyszłości poprzez energooszczędne rozwiązania.

Szczegółowy repertuar ostatnich pokazów w ramach Danfoss Kina Letniego 2019:

Piątek, 30 sierpnia 2019, Plac Pokoju
19:30 - Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska
Animacja, Familijny, Komedia,/Australia, Niemcy/83min

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.

21:00 - Iluzja 2
Kryminał, Thriller/Francja, USA/129min

Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji - ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy - tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

 

Piątek, 6 września 2019, Plac Pokoju
19:15 - Odlotowy Nielot
Animacja, Przygodowy/Belgia, Islandia/80min

Podczas nauki fruwania ptaszek Ploey zostaje uprowadzony przez wiejskiego kocura. Aby przeżyć musi dotrzeć do Rajskiej Doliny, a następnie podjąć ważną życiową decyzję.

20:45 - Jutro będziemy szczęśliwi
Dramat, Komedia/Francja, Wielka Brytania/118min

Prowadzący beztroskie życie mężczyzna musi niespodziewanie zaopiekować się córką, o istnieniu której nie wiedział.

 

Sobota, 7 września, Parking u zbiegu ulic Kossaka i Przyzamcze (obok sądu)
Samochodowe kino letnie razem z Klubem Klasyczni Lębork
20:30 - Taxi 5
komedia, akcja/ Francja/ 102 min

Oficer policji, szalony mistrz kierownicy - Sylvain Marot wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Na miejscu jego głównym zadaniem staje się rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów przy pomocy potężnego i niedoścignionego Ferrari. Partnerem w misji Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii - Eddy Maklouf, prywatnie siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taxi.

Na parking będzie można wjechać swoim pojazdem najpóźniej do godziny 19:30. Osoby, które wyjadą z parkingu w trakcie seansu, nie będą mogły wrócić swoim samochodem na pokaz. Szczegółowy regulamin zamieszczony zostanie na stronie www.lck-fregata.pl oraz na profilach facebook Klubu Klasyczni Lębork i „Fregaty”. Dla osób, które nie wjadą pojazdami na teren pokazu, przewidzianych jest 150 bezpłatnych leżaków.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24