Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Ukradł torbę z pieniędzmi,...

Ukradł torbę z pieniędzmi, teraz może posiedzieć nawet 5 lat

wyświetlony 1565 razy
Change text size Save as PDF RSS

W środę 10 lipca br. około godziny 19.30 policjanci zostali poinformowani, że z koszyka sklepowego w jednym ze sklepów w Lęborku zginęła torba z dokumentami i pieniędzmi w kwocie ponad 3 tys. złotych. Policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą i przystąpili do ustalenia faktów oraz typowania sprawcy tego przestępstwa.

Policjanci przejrzeli monitoring sklepowy, który zarejestrował zdarzenie. Kryminalni szybko namierzyli złodzieja, bo już następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali sprawcę tej kradzieży. W trakcie czynności z zatrzymanym mężczyzną wskazał on policjantom miejsce, gdzie schował skradzioną torbę. Policjanci odzyskali torbę wraz z całą zawartością. 54-latek trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj śledczy po zebraniu materiału dowodowego przedstawili 54-letniemu mieszkańcowi Lęborka zarzuty kradzieży i teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują o szczególną uwagę i niepozostawianie w widocznym miejscu wartościowych przedmiotów.

KPP Lębork

1 komentarzy:
Kozak z czystymi uszami pisze:
21:19 12.07.2019 r.

3 tysiaki sobie przytulił i nie poszalał zaraz po przytuleniu, może chciał poznać nr konta tego żebraka z Torunia i jemu dałby kasę.


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24