Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Piknik Wojskowy "Zostań...

Piknik Wojskowy "Zostań żołnierzem RP" w Łebie

wyświetlony 1442 razy
Change text size Save as PDF RSS

1 lipca w Łebie odbył się piknik wojskowy w ramach kampanii "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej". Jest to już kolejna edycja podczas, której wojsko wychodzi "do ludzi" promować służbę w różnych jednostkach mundurowych Wojska Polskiego.

Event odbył się na terenie Kapitanatu Portu przy zejściu na plażę A. W pikniku wziął udział Minister Obrony Narodowej - Mariusz Błaszczak, który odwiedził wszystkie stoiska prezentujące broń oraz wyposażenie danej jednostki.

Można było także zobaczyć akcję ratowniczą przygotowaną przez ochotników z łebskiego SAR. Także stoisko promocyjne Łeby tego dnia odwiedziły setki turystów, którzy otrzymywali rzetelne informacje na temat miasta, atrakcji turystycznych oraz bazy noclegowej. Pracownicy Centrum Informacji Turystycznej i LOT Łeba-Błękitna Kraina rozdawali ponadto łebskie bransoletki i smycze a także wodoodporne opaski, które ułatwiają odnalezienie dziecka na plaży po wcześniejszym wpisaniu na niej imienia dziecka oraz kontaktu do opiekuna. Bezpieczeństwo turystów jest zdecydowanym priorytetem.

fot. Michał Sałata

2 komentarzy:
Kuzio pisze:
09:25 02.07.2019 r.

I jak zwykle wesoły Romek! Czy ten gościu ie ma honoru i godności? Oby do koryta nieważne z kim i gdzie!

pol pisze:
10:59 02.07.2019 r.

to nie wiesz ze jest kandydatem na w-ce MON


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24