Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Policjanci odzyskali porsche...

Policjanci odzyskali porsche warte 700 tys. zł

wyświetlony 3948 razy
Change text size Save as PDF RSS

Lęborscy policjanci odzyskali porsche, które kilka dni wcześniej zostało skradzione w Niemczech. Wartość samochodu to około 700 tys. zł. W związku z tą sprawą funkcjonariusze zatrzymali 71-latka, u którego w garażu znaleziono samochód. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa i został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Lęborka zdobyli informację, że na terenie powiatu lęborskiego może być przechowywany pojazd pochodzący z kradzieży. Zajmując się tą sprawą w jednym z garaży funkcjonariusze znaleźli samochód. Odnaleziony pojazd to porsche, które skradziono 26 maja na terenie Niemiec. Właściciel wycenił auto na prawie 700 tys. zł.

W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali 71-letniego mieszkańca powiatu lęborskiego. Mężczyzna podejrzany jest o to, że udostępnił swój garaż, w którym ukryte zostało skradzione auto. Zatrzymany usłyszał zarzut paserstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Teraz policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, a w szczególności sprawdzają w jaki sposób pojazd trafił do Polski. Każdy, kto pośredniczy w takim procederze, popełnia przestępstwo paserstwa. Za ten czyn grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Lębork

2 komentarzy:
bys pisze:
15:59 04.07.6667 r.

I po co te zatrzymania jak zaraz znów ich wypuszcza? Jak 3poprzednikow z czerwoną bmka

gwiazda pisze:
14:34 04.06.2019 r.

ale news , na leborknaszemiasto informacja była już dawno. ktoś tu nie jest na bieżąco


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24