Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Wkrótce otwarcie oddziału w...

Wkrótce otwarcie oddziału w Lęborku

wyświetlony 4673 razy
Change text size Save as PDF RSS

Transport to dla nas nie tylko praca – to nasza pasja. Pozwala nam to czerpać niezwykłą satysfakcję z tego co robimy, a dzięki zdobytemu na przestrzeni wielu lat doświadczeniu możemy zaoferować naszym klientom to co najlepsze – profesjonalizm, najwyższy poziom świadczonych usług w transporcie międzynarodowym oraz bezpieczeństwo. Sprawia to, że nasi kontrahenci zawsze do nas wracają i polecają nas innym.

Zawsze stawiamy na partnerstwo – zarówno z naszymi kontrahentami jak i podwykonawcami. Wiemy, jak istotny jest szacunek w biznesie, dlatego zawsze dążymy do budowania solidnych i długotrwałych relacji biznesowych.

Nasza specjalność to transport drogowy na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Rozbudowana i zróżnicowana flota sprawia, że nasze usługi są bardzo wszechstronne. 

Oferujemy:

  • przewóz ekspresowy małych przesyłek pojazdami o DMC<3,5t (bus 5-10epal)
  • transport drobnicowy i całopojazdowy naczepami 13,6ldm (firanka, mega lub chłodnia)
  • transport ponadgabarytowy

Dzięki znajomości rynku transportowego możemy zaproponować najlepsze rozwiązania dla Państwa biznesu. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami i możemy zagwarantować, że Państwa towary są zawsze w dobrych rękach.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ DLA SPEDYTORÓW: KLIKNIJ

Stalspeed sp. z o.o.
ul. Tadeusza Kościuszki 20, 83-400 Kościerzyna
stalspeed@stalspeed.pl
+48 606 600 620

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24