Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Tragiczny finał poszukiwań...

Tragiczny finał poszukiwań 45-letniej kobiety

wyświetlony 18980 razy
Change text size Save as PDF RSS

W Pogorszewie, kilka kilometrów od Janowic, znaleziono ciało poszukiwanej 45-letniej kobiety, matki 6. dzieci. Ciało kobiety znajdowało się ok. kilometra od miejscowości, porzucone w zaroślach przy polnej drodze.

Poszukiwaną kobietę znaleziono przez przypadek. Jej ciało została zmasakrowane, co świadczyć może o popełnieniu morderstwa. Na miejscu zdarzenia jest policja, technicy kryminalistyki, prokurator. Przesłuchiwane są osoby, które znalazły ciało, sporządzana jest dokumentacja fotograficzna i techniczna.

- Byłam na spacerze z psem i dzieckiem – mówi osoba, która znalazła poszukiwaną 45-latkę, mieszkankę Janowic. – Pies nagle wpadł w zarośla przy drodze i zaczął szczekać. W krzakach była ona. Natychmiast wróciłam do domu i poinformowaliśmy policję.

Wczoraj policja zatrzymała osobę, która podejrzewana jest o popełnienie tej zbrodni lub współudział w niej. Nieoficjalnie wiemy, że jest to były mąż poszukiwanej. Małżeństwo było w separacji i już wcześniej w rodzinie dochodziło do przemocy.

Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lęborku. Do tematu powrócimy wkrótce.

Adam Reszka

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24