Lębork24

Wiadomości > Sport > Międzyparafialny Turniej...

Międzyparafialny Turniej PiłkiNożnej dla dzieci i młodzieży

wyświetlony 1120 razy
Change text size Save as PDF RSS

Po raz kolejny orlik przy Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej będzie areną Międzyparafialnego Turnieju Piłki Nożnej drużyn 6-osobowych dla dzieci i młodzieży w kategoriach wiekowych 2005-2001 oraz 2006 i młodsi. Patronat nad tą piłkarską imprezą tradycyjnie objęli proboszczowie parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Nowej Wsi Lęborskiej ks. Andrzej Diedrich i Parafii św. Marii Magdaleny w Garczegorzu ks. Czesław Kubera.

W tym roku przyszłych Lewandowskich i Milików zapraszamy w sobotę 1 czerwca 2019 roku. Zgłoszenia drużyn ze składem proszę składać w Urzędzie Gminy do 28 maja 2019 r. godz. 15.30 (pokój nr 122) lub drogą elektroniczną na adres: informacja@nwl.pl  

Opiekunem drużyny może być osoba pełnoletnia a każdy z uczestników musi posiadać zgodę na udział w turnieju podpisana przez rodzica lub prawnego opiekuna. Tradycyjnie przed zawodami o godz. 8.00 Msza Święta a o godz. 9.30 uroczyste otwarcie turnieju, losowanie a potem rozpoczęcie gier. Szczegóły udziału w regulaminie turnieju.

Dla uczestników turnieju organizatorzy zapewniają kiełbaski z grilla, napoje i słodkości a za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii wiekowej puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostaną też najlepsze drużyny minstranckie oraz strzelcy i bramkarze w każdej kategorii. Ponadto najlepsze drużyny otrzymają medale.

Organizatorami Międzyparafialnego Turnieju Piłki Nożnej są: Urząd Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej, Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej, Klub Sportowy ANIOŁY Garczegorze, Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej i Sklep "U Irka" Grażyny i Ireneusza Kotłowskich w Nowej Wsi Lęborskiej.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24