Lębork24

Wiadomości > Kultura > Premierowe spektakle Teatru...

Premierowe spektakle Teatru Tańca Jeszcze Pięć Minut

wyświetlony 872 razy
Change text size Save as PDF RSS

Teatr Tańca Jeszcze Pięć Minut wraz z Lęborskie Centrum Kultury Fregata zaprasza na dwa premierowe spektakle. Pierwszy - "Eksperyment" w wykonaniu starszej grupy odbędzie - się 8 czerwca o godzinie 18.

OPIS

Eksperymet [zbiór działań wzbudzających w obiektach określone reakcje - poddawany jest dokładnej obserwacji.] 

Takimi dokładnymi obserwatorami staną się widzowie najnowszego spektaklu TTJ5M. Obserwacja będzie o tyle utrudniona, że nie będą oni znali założeń eksperymentu. Nie będą wiedzieli, czy dzieje się on w strukturze formalnej spektaklu, czy  w warstwie znaczeniowej. Puzzle stopniowo zaczną układać się w obraz.

Dzień później - 9 czerwca o 14.00 oraz 15.30 – zapraszamy na najnowszy spektakl młodszej grupy TTJ5M JUNIOR pt. "Nad/podwodny Świat".

OPIS

Nad/podwodny Świat - ...tafla wody, która dzieli dwa światy staje sie przezroczysta... Niemal niewidzialna, a istoty, które egzystują obok siebie, tworzą zupełnie odrębne historie... Co się wydarzy, gdy dojdzie do ich konfrontacji? Czy umiemy jeszcze znaleźć wspólny język, gdy tak wiele nas dzieli?

Ponadto 10 czerwca, spektakl ten zostanie zagrany ponownie dla lęborskich szkół i przedszkoli. Na oba premierowe spektakle bilety w cenie 10 złotych można nabyć w kasie kina oraz za pośrednictwem strony internetowej Lęborskiego Centrum Kultury Fregata.

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24