Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Finalistki gali regionalnej...

Finalistki gali regionalnej Miss Polski odwiedziły Lębork. Zobacz zdjęcia!

wyświetlony 909 razy
Change text size Save as PDF RSS

6 kwietnia br. nasze miasto odwiedziły pretendentki do tytułu Miss Pomorza Środkowego: Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2019. Już za miesiąc wielka gala regionalna naszego regionu, która odbędzie się 12 maja br. o godz. 17.00 (niedziela) na Hali Widowiskowej w Lęborku, ul. Piotra Skargi 52.

Sobotnie popołudnie w Lęborku dla naszych kandydatek było bardzo aktywne. Od samego rana miały wykonywane zdjęcia w strojach kąpielowych, koszulkach Miss Polski w stylizacji casual oraz w sukienkach koktajlowych. Salę na potrzeby sesji fotograficznej udostępnił Klub Shotokan Karate w budynku byłego ZWARU. Następnie dziewczęta uczestniczyły w pokazach pierwszej pomocy przedmedycznej, poznały techniki resuscytacji, nauczyły się obsługiwać przenośny defibrylator AED oraz przeszły krótki kurs masażu. Następnie udały się na relaksujący odpoczynek, ciepłą kawę i pyszne ciasto do restauracji Poczekalnia, mieszczącej się w nowo oddanym do użytku Centrum Handlowym „Galeria Lębork”.  Po zregenerowaniu sił udały się do Salonu Fryzjerskiego POLA aby poznać nowe trendy związane ze stylizacją fryzur, zaznajomiły się z modnymi upięciami oraz sposobami ich szybkiego układania. Kolejnym miejscem, które dziewczyny musiały odwiedzić na mapie naszego miasta była Kosmeteria – Eksperci Urody mieszcząca się na ulicy Staromiejskiej. Tam panie ekspedientki doradziły naszym finalistkom w sprawie odpowiedniego doboru kosmetyków.

Nie od dziś wiadomo, że każda kobieta uwielbia kwiaty. Dlatego też nie mogły przejść obojętnie obok Pracowni Florystycznej Dekorjus i zajrzały do środka. Jednak mimo tych wielu odwiedzonych miejsc głównym punktem programu było spotkanie z Burmistrzem Miasta Lęborka – Witoldem Namyślakiem i jego zastępczynią – Teresą Ossowską Szarą. Spotkanie odbyło w miłej i przyjaznej atmosferze na Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku. Burmistrz opowiedział krótko o historii miasta, kierunkach rozwoju jak również pogratulował dziewczynom dostania się do obecnego etapu. Sam potwierdził swoją obecność podczas wyborów 12 maja. Następnie dziewczyny udały się na zakupy do Centrum Handlowego Jantar Maxx. Mimo, iż do tego wielkiego wydarzenia został ponad miesiąc czasu  postanowiły zakupić już teraz sobie sukienki koktajlowe, eleganckie szpilki jak również odpowiednio dobrane dodatki. Obsługa sklepu była zaskoczona tymi niespodziewanymi odwiedzinami tak pięknych klientek. Chętnie jednak pomogły dziewczynom w doborze odpowiedniej stylizacji. Oczywiście nie mogło się obyć bez kolejnej profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą wykonał Zakład Fotograficzny WIFOT.

Jak można zauważyć, połowa maja zapowiada się nam w Lęborku naprawdę gorąco. Zanim jednak dziewczyny zaprezentują się przed lęborską publicznością będą miały czterodniowe zgrupowanie w miejscowości Żarnowska (pod Łebą). W tym czasie będą uczyły się układów choreograficznych pod okiem nieocenionej Pani choreograf – Gosi Bieleckiej, która na co dzień prowadzi zajęcia taneczne dla różnych grup wiekowych w naszym mieście.

Jak udało nam się dowiedzieć, będzie to jedno z większych wydarzeń w naszym regionie! My z pewnością będziemy. Ciebie też nie może zabraknąć. Pamiętaj widzimy się 12 maja br. o godz. 17.00 na Hali Widowiskowej w Lęborku. Razem wybierzmy tą najładniejszą, która będzie reprezentowała nasz region na kolejnym etapie konkursu Miss Polski. Do zobaczenia!

Oprac i fot. Michał Sałata

3 komentarzy:
kol pisze:
16:15 09.04.2019 r.

Szara tam pasuje jak swini siodlo....

Pincet pisze:
21:45 09.04.2019 r.

Pewnie bierze krowa albo tucznik :)

Zenek pisze:
15:55 16.07.3398 r.

Szara jest stara,ale dla nie których to jeszcze szpara. Może znajdzie sie taki co wychodzi z załozenia : Potwór nie potwór byle był otwór.


Dzisiaj jest:
Tuesday, 16 July 2019 r.
Imieniny:
Mariki, Benity, Dzierżysława
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24