Lębork24

Wiadomości > Sport > Amatorska Liga Siatkówki w...

Amatorska Liga Siatkówki w Lęborku – 7 kolejka

wyświetlony 543 razy
Change text size Save as PDF RSS

Lęborscy siatkarze rozegrali 7 kolejkę rundy zasadniczej Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Była to przedostatnia kolejka rundy zasadniczej, ostatnia kolejka odbędzie się 7 kwietnia w niedzielę a finały 13 kwietnia w sobotę.

W 7 kolejce swoje mecze zwyciężyły zespoły: AZS Lębork, Nasz Dach Stężyca, Politechnicy, Klaja Cafee i KS Strzebielino. Jedyny mecz zakończony 3 setowym pojedynkiem rozegrały zespoły: Klaja Cafee i KS Strzebielino.

W tej fazie rozgrywek każdy punkt jest ważny i zespoły walczą na boisku ile mają sił i umiejętności. Sytuacja w tabeli przed ostatnią kolejką jeszcze nie rozstrzyga jakie zespoły awansują do Final Four ALS. Dopiero za tydzień będzie już wszystko jasne, kto wywalczył możliwość gry o tytuł mistrza Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Dwa zespoły muszą poczekać na rozstrzygnięcia: MWS Żabka Proterm i Politechnicy. Z powodu dwóch walkowerów swój udział w lidze zakończył zespół I LO Lębork.

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku wspierane są przez firmy: Pawelczyk Development i Meyn Polska.

Tabela po 7 kolejkach:
1. MWS Żabka Proterm
2. AZS Lębork
3. Nasz Dach Stężyca
4. Klaja Cafee
5. Bianga Dachy Żubry Lębork
6. KS Strzebielino
7. Romek Lębork
8. Politechnicy
9. M. J. R. Siemirowice
10. Joker Cewice
11. Debiutanci Piątkowski Auto

Marcin Klukowski

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Tuesday, 16 July 2019 r.
Imieniny:
Mariki, Benity, Dzierżysława
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24