Lębork24

Wiadomości > Sport > Druga edycja Agoga Gym...

Druga edycja Agoga Gym Crossfit Challenge

wyświetlony 784 razy
Change text size Save as PDF RSS

To już druga edycja zawodów crossfit organizowana przez klub Agoga Gym Lębork. Tym razem do rywalizacji stanęli zawodnicy nie tylko z Lęborka, ale również z Gdańska, Gdyni, Wejherowa, Słupska i Warszawy, łącznie 32 panów i 9 pan. Każdy z nich musiał zmierzyć się z 3 morderczymi zestawami ćwiczeń (WOD) a tylko cześć z nich zakwalifikowała się do finału.

Wysoka poprzeczkę postawiły zawodniczki z Gdańska i Słupska i ostatecznie na podium stanęły
I Ewa Dudka – CrossBox Marina
II Magdalena Ruta – CrossBox Marina
III BASIA KLAUS Fit – Garaż Słupsk.

Do finału dostała się również Lęborczanka Agnieszka Jachurska, trenująca na co dzień w Agoga Gym Lębork. Świetnie zaprezentowały się także Alicja Rejter i Martyna Wierzbowska. Wśród panów najlepsi byli:
I Paweł Gągała – Stocznia Gdańsk
II Łukasz Kozłowski – Agoga Gym Lębork
III Marcin Kępiński.

Kolejna edycja Agoga Gym Crossfit Challenge organizowana przez Karola Kruzela odbędzie w sierpniu, na którą serdecznie zapraszamy zawodników a osoby, które chcą posmakować, czym jest crossfit zapraszamy do Agogi.

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Saturday, 21 September 2019 r.
Imieniny:
Jonasza, Mateusza, Hipolita
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24