Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Wyjątkowi goście w CIT Łeba

Wyjątkowi goście w CIT Łeba

wyświetlony 719 razy
Change text size Save as PDF RSS

14 marca 2019 roku Centrum Informacji Turystycznej w Łebie odwiedziły niezwykłe osoby: Mariusz Malec, Ryszard Wieczorkiewicz oraz nasz łebianin - Ireneusz Mania. Panowie przemierzają polskie wybrzeże od Piasków po Świnoujście rowerem i pieszo. W chwili obecnej przemierzyli już ponad 220 kilometrów z 550 całego tripu. A pogoda ich wcale nie rozpieszcza. Siódmy dzień w deszczu i pod wiatr. Przygotowaliśmy dla naszych bohaterów słodki poczęstunek oraz przekazaliśmy drobne gadżety łebskie, które będą rozdawać dzieciom podczas spotkań w poszczególnych miejscowościach.
Akcja Wybiegajmy dzieciom uśmiech ma na celu pomoc w zbiórce środków finansowych na leczenie Milenki i Korneli. Dziewczynki chorują na porażenie mózgowe. Do akcji włączyły się kluby morsowe, rowerowe i inne organizacje sportowe na całej trasie. Cieszymy się niezmiernie, że nasz mieszkaniec włącza się aktywnie w charytatywne akcje, których celem jest niesienie pomocy potrzebującym.

oprac. Michał Sałata

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Wednesday, 22 May 2019 r.
Imieniny:
Heleny, Wiesławy, Romy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24