Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Ślub jak z marzeń po lęborsku...

Ślub jak z marzeń po lęborsku na stacji TVN Style - to trzeba zobacyć

wyświetlony 2935 razy
Change text size Save as PDF RSS

W najbliższą niedzielę o 10:25 na antenie TVN Style odbędzie się emisja programu „ŚLUBY MARZEŃ”, który prowadzi Izabela Janachowska. Jest to nowy program, który polega na pomaganiu parom młodym przy organizacji ślubu. Para Młoda spotyka się z Izabelą Janachowską 30 dni przed ślubem, aby ustalić, jakiej pomocy będą potrzebowali.

- Izabela zaprosiła mnie do programu jako eksperta ds. dekoracji, powierzając w moje ręce dekorację kościoła. Ślub odbył się w Jakubie. Para Młoda była z Lęborka. Efekty mojej pracy na antenie już w niedzielę - mówi Monika Miotk, właścicielka pracowni Dekoratrnia z Lęborka.

Opis odcinka ze strony tvn style:

„Natalia i Marceli to przyszli małżonkowie, na co dzień mieszkający w Lęborku. Miejsce zamieszkania jest bezpośrednio związane z pracą mężczyzny, gdyż 30-latek jest żołnierzem zawodowym i pracuje jako dowódca kompanii zmechanizowanej. Natalia z kolei to 26-latka, której pasją i zawodem jest chemia. Dziewczyna uwielbia robić własnoręcznie kosmetyki, a prezentem dla gości będzie właśnie mydełko wykonane przez pannę młodą. I choć udało się przygotować ten podarunek, nie wszystkie elementy wydarzenia są gotowe, dlatego też, by uroczystość mogła być prawdziwym ślubem marzeń, młodzi potrzebują pomocy Izabeli Janachowskiej. Jak poradzić sobie ze zbyt małą przestrzenią do tańca dla około 200 osób? Co zrobić, by obecne na weselu dzieci nie nudziły się? Jak pięknie udekorować salę w wymarzonym przez Natalię kolorze – fiolecie?

To jednak tylko niektóre z zadań, które wykona prowadząca wraz ze sztabem swoich pomocników. Izabela zadba również o wygląd mam państwa młodych, a także o makijaż i fryzurę samej głównej bohaterki tego wieczora. Biało-czarna podłoga w sali weselnej zainspirowała Izabelę do nawiązania do bajki „Alicja w krainie czarów”. Czy Natalia i Marceli poczują się w dniu swojego ślubu jak w bajce?”

Powtórki:
12 marca godz. 6:35
13 marca godz. 14:35
15 marca godz. 15:45
16 marca godz. 12:35

2 komentarzy:
Klemens pisze:
15:42 10.03.2019 r.

A kiedy będzie program o tym jak Czesław zrobił solidny stolec po Nowowiejsku? Ponoć była ekipa z Discovery Sience!!!!

Józef Bąk pisze:
18:53 11.03.2019 r.

Nie denerwuj się na wszystko przyjdzie czas,poczekajmy jaktato wróci ,teraz nie bedzie lipy.


Dzisiaj jest:
Wednesday, 22 May 2019 r.
Imieniny:
Heleny, Wiesławy, Romy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24