Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Wybory Miss Pomorza...

Wybory Miss Pomorza Środkowego 2019 już JUTRO w Lęborku

wyświetlony 3850 razy
Change text size Save as PDF RSS

Już w tą niedzielę (12 maja) w Lęborku odbędzie się wielka gala regionalna Ogólnopolskiego konkursu piękności – MISS POMORZA ŚRODKOWEGO: Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2019. Na scenie zaprezentują się dziewczyny nietuzinkowej urody. A wszystko za sprawą przyjazdu do naszego miasta dwunastu zjawiskowych dziewczyn z najdalszych stron województwa Pomorskiego. Dziewczęta zawalczą o miano tej najpiękniejszej. Cudowne kształty, śliczna twarz i wspaniała osobowość to tylko niektóre cechy, którymi musi charakteryzować się kandydatka biorąca udział w tym wielkim Festiwalu Kobiecej Urody i Wdzięku.

ZOBACZ RELACJĘ Z ZESZŁEGO ROKU!!! <- kliknij

12 maja (niedziela)  br. o godzinie 17.00 w Hali Widowiskowej w Lęborku przy ulicy Piotra Skargi 52 odbędzie się wielkie widowisko artystyczne tj. wybory „MISS POMORZA ŚRODKOWEGO 2019”.

Castingi na podstawie, których wyłoniono „złotą dwunastkę” odbyły się na początku roku w czterech miejscowościach tj. Luzinie, Lęborku, Słupsku i Wejherowie. W czasie samej gali oprócz dziewczyn zobaczymy także bogaty program artystyczny w wykonaniu lokalnych grup tanecznych i wokalnych. Na scenie zobaczymy także utalentowaną tancerkę Natalię Kubicę a także zeszłoroczną finalistkę Miss Polski 2018 – Weronikę Bartkowską, która również zaprezentuje swój talent wokalny. Koronę swojej następczyni przekaże zeszłoroczna piękność wybrana w Lęborku – Aleksandra Paprzycka.

Każda z dziewczyn oprócz niespotykanej urody posiada także wiele pasji, co czyni je z pewnością wyjątkowymi. Trudno stwierdzić jednoznacznie, która zostanie tą najpiękniejszą. Przed komisją jurorską zatem „twardy orzech do zgryzienia”. Kandydatki rozpoczną czterodniowe zgrupowanie pod Łebą w miejscowości Żarnowska.  Pod czujnym okiem Pani Małgorzaty Bieleckiej, absolwentki Szkoły Baletowej z Gdańska będą uczyły się 8 choreografii tanecznych. Zobaczymy je m.in. w strojach kąpielowych, sukniach ślubnych, strojach piłkarskich czy we własnych sukienkach wieczorowych.

Z racji tego, że nasz portal objął patronat medialny nad galą dziewczyny w jednej z choreografii wystąpią w naszych koszulkach LEBORK24.INFO.

Czasu już coraz mniej a gala coraz bliżej. Z pewnością wiosna zapowiada się naprawdę bardzo gorąco w naszym regionie! Nie może Was tam zabraknąć ! Bilety już dostępne są na stronie internetowej „KupBilecik.pl” w cenie 22 zł. Będzie taż możliwość ich zakupienia w dniu gali na miejscu.

KUP BILET

Oprac. organizatorzy

Fot. organizatorzy

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24