Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Zabrali dowody rejestracyjne...

Zabrali dowody rejestracyjne trucicielom

wyświetlony 761 razy
Change text size Save as PDF RSS

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lęborku przeprowadzili 5 marca działania pod nazwą "SMOG". Funkcjonariusze szczególnie bacznie przyglądali się kierowcom autokarów i samochodów ciężarowych, dokładnie sprawdzając ich stan techniczny oraz czy pojazdy nie wydzielają zbyt dużej emisji spalin.

W przypadku przypuszczenia, że auto jest niesprawne, kierowcy kierowani byli do stacji kontroli pojazdów na szczegółowe badania techniczne. Mundurowi z Lęborka w trakcie wczorajszych działań przeprowadzili 21 kontroli drogowych i ujawnili 2 wykroczenia w zakresie emisji spalin w związku z czym zatrzymali 2 dowody rejestracyjne. Dodatkowo mundurowi badali stan trzeźwości kierujących oraz obowiązkowe wyposażenie w pojazdach. Stróże prawa zwracali również uwagę na sposób przewożenia dzieci i poprawne używanie pasów bezpieczeństwa.

Celem wzmożonych działań było wyeliminowanie negatywnych zjawisk w ruchu drogowym oraz poprawa bezpieczeństwa drogowego na terenie naszego powiatu.

KPP Lębork

1 komentarzy:
Mietek pisze:
20:32 07.03.2019 r.

Na ulicy Pileckiego na zakazie na beszczelnego parkuąą swoje rzęchyyyy patologia z rejestracją gdyńska wejherowska kiedy policja zrobi z chołotą porządek.


Dzisiaj jest:
Wednesday, 22 May 2019 r.
Imieniny:
Heleny, Wiesławy, Romy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24