Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Mateusz Ziółko oczarował...

Mateusz Ziółko oczarował wszystkie Panie

wyświetlony 498 razy
Change text size Save as PDF RSS

5 marca br. Na Sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łebie odbył się koncert recitalowy Mateusza Ziółko. Artysta wystąpił przed łebską publicznością z okazji Dnia Kobiet. Jak można było zauważyć koncert spotkał się z wielką aprobatą ze strony pań. Sala pękała w szwach a całą salę wypełniła nostalgiczna a zarazem magiczna atmosfera.  Kobiety były wprost oczarowane osobą zaproszonego artysty oraz jego niespotykanego głosu. Przed wejściem na koncert wszystkie Panie osobiście witał Burmistrz Miasta Łeby – Andrzej Strzechmiński oraz Zastępca Przewodniczącej Rady Miasta Łeby – Jan Kużownik, którzy tego wieczoru z okazji Dnia Kobiet wręczali już tradycyjnie po czerwonym goździku.

- Już od paru lat wspólnie świętujemy Dzień Kobiet poprzez organizację koncertu w Łebie. Dzień Kobiet jest dniem szczególnym. W ten symboliczny sposób możemy wyrazić nasz wielki szacunek do płci pięknej. Uważam jednak, że na co dzień trzeba okazywać uczucia i wspierać nasze żony dobrym słowem i gestem. Uczucia i czyny powinny płynąć głęboko z serca. Bo to wy drogie Panie jesteście dla nas najważniejsze i nie wyobrażamy sobie życia bez was. – mówi Andrzej Strzechmiński, Burmistrz Miasta Łeby. 

Na wszystkie Panie czekał słodki poczęstunek.

tekst i fot. Michał Sałata

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Wednesday, 22 May 2019 r.
Imieniny:
Heleny, Wiesławy, Romy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24