Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Śmierć na torach

Śmierć na torach

wyświetlony 3268 razy
Change text size Save as PDF RSS

Wczoraj o godz.15.30 na torach kolejowych w miejscowości Mosty zginął 58-letni mieszkaniec Nowej Wsi Lęborskiej. Policja uznaje te zdarzenie wstępnie, jako nieszczęśliwy wypadek, a nie próbę samobójczą.

58-letni mężczyzna był już znany policji, od dłuższego czasu nadużywał alkoholu i były zgłoszenia dotyczące interwencji w jego domu. Jak zeznał maszynista, prowadzący skład towarowy z Gdyni Port do Szczecina Port, 58-latek siedział na torach i nie zareagował na jadący pociąg.

Po potrąceniu przez pociąg mężczyzna jeszcze żył, pierwszej pomocy udzielali mu policjanci a następnie lekarz z Zespołu Ratownictwa Medycznego, jednak po chwili stwierdzono zgon. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badan sekcyjnych, które wykażą m.in. czy był on pod wpływem alkoholu.

Na miejscu działania prowadzili policjanci pionu dochodzeniowego kryminalistyki oraz prokurator. Będą oni ustalać przyczyny i przebieg zdarzeń. Ruch kolejowy na trasie Lębork-Godętowo był wstrzymany przez pewien czas, a pasażerowie między stacjami musieli skorzystać z transportu zastępczego.

Adam Reszka/Fot. Michał Kucharski

4 komentarzy:
Sara pisze:
15:28 07.03.2019 r.

Wydaje mi się że skoro siedział na torach to jednak było samobójstwo a nie nieszczęśliwy wypadek.

XXX pisze:
17:31 07.03.2019 r.

Po policji straż pożarna tego pana reanimowała a nie pogotowie,reanimacja trwała bardzo długo a pogotowie przyjechało i jedyne co mogli to stwierdzili zgon tego pana.

CTL LOGISTICS pisze:
15:52 22.05.9819 r.

Sam prowadzę składy CTL LOGISTICS tylko, że na 6 osiowej na ET22.
Tam jest zakręt, maszynista jadący 90-100 km/h, bo z taka max predkością w rozkazie jazdy jazdy można prowadzić skład towarowy, nie jest w stanie zatrzymać składu węglarek na długości 100-150 m. Tylko totalny debil może tak myśleć ( jeśli jest z pisuaru) , że skład składający się z lokomotywy X węglarek zatrzyma się w 5 sekund.
Współczuję Michałowi, że to się mu trafiło, ale cóż takie jest życie. Maszynisty.

Oooo pisze:
15:52 22.05.1619 r.

totalnie dopadła cię obsesyjna paranoja polityczna


Dzisiaj jest:
Wednesday, 22 May 2019 r.
Imieniny:
Heleny, Wiesławy, Romy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24