Lębork24

Wiadomości > Sport > Turniej halowy tenisa...

Turniej halowy tenisa ziemnego „Ferie 2019 na sportowo”

wyświetlony 782 razy
Change text size Save as PDF RSS

W dniach 18 i 20-ego lutego odbył się  turniej tenisowy w SP nr 8, w Lęborku . W zawodach wzięło udział 14 osób. Wśród chłopców starszych Maks Klawikowski wygrał w finale z Jackiem Staniszewskim 6:3,6:3, trzecie miejsce zajął Bartosz Kabała po pokonaniu Dominika Maszotę. W kategorii dziewcząt najlepszą okazała się Pola Pospieszna. Dalsza kolejność: 2.Magda Biblis, 3.Monika Budzkowska, 4.Oliwia Szczepańska, 5-6. Julia Malek i Lisa Van'Ommeren.

W kategorii chłopców młodszych zwyciężył Jonek Jażdżewski, drugie miejsce zajął Andrzej Bednarski , trzecie Mikołaj Malek, zaś czwarte Ryszard Syldatk. Przyznano też specjalną nagrodę dla Julii Malek - jako "największej nadziei tenisowej". Nagrody w postaci statuetek i dyplomów ufundowało Centrum Sportu i Rekreacji, zaś zawody zorganizował i przeprowadził Andrzej Borowski. Kolejne zawody dla dzieci i młodzieży ok. 20 maja - już na kortach tenisowych - zapraszamy do udziału.

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Saturday, 21 September 2019 r.
Imieniny:
Jonasza, Mateusza, Hipolita
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24