Lębork24

Wiadomości > Sport > Turniej Lisieckiego w tenisa...

Turniej Lisieckiego w tenisa stołowego po raz 14

wyświetlony 772 razy
Change text size Save as PDF RSS

Zapraszamy wszystkich miłośników i sympatyków pingponga do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej na dwudniowy otwarty turniej dedykowany  pamięci byłego działacza samorządowego i sportowego Józefa Lisieckiego.  W tym roku już po raz czternasty  2 marca w sobotę (dziewczęta i chłopcy) i 3 marca w niedzielę (kobiety i mężczyźni) dominować będzie u nas tenis stołowy. Zapisy w dniu zawodów. O godz. 10.00 uroczyste otwarcie turnieju a potem rozpoczęcie gier.

            W turnieju startować mogą zawodniczki i zawodnicy, nie uczestniczący w rozgrywkach  ekstraligi, I i II ligi mężczyzn (obowiązuje 2 letni okres karencji), nie dotyczy  kategorii dziewcząt , chłopców i kobiet. Zawodnicy pełnoletni składają pisemne oświadczenie o braku przeciwwskazań lekarskich do udziału w zawodach a dzieci i młodzież przedkładają pisemną zgodę rodziców.

            Zawody zostaną przeprowadzone w grach pojedynczych dziewcząt, chłopców, kobiet i mężczyzn w następujących kategoriach:

  • I kategoria          – dziewczęta 2006 i młodsze           (sobota)
  • II kategoria         – dziewczęta 2005 – 2001                 (sobota)
  • III kategoria       – chłopcy 2006 i młodsi                   (sobota)
  • IV kategoria       – chłopcy 2005 – 2001                      (sobota)
  • V kategoria         – kobiety open                                  (niedziela)
  • VI kategoria       – mężczyźni 19 – 50 lat                    (niedziela)
  • VII kategoria      – mężczyźni powyżej 50 lat             (niedziela)

            Dla uczestników turnieju organizatorzy zapewniają „sportową grochówkę” – przygotowaną przez OSP Pogorszewo, a za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii wiekowej medale, puchary, statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

            Ponadto organizatorzy uhonorują  pucharem najstarszego zawodnika turnieju, najlepszą lęborczankę i lęborczanina oraz najlepszą tenisistkę i najlepszego  tenisistę z gminy Nowa Wieś Lęborska.  

            Organizatorami XIV Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego im. Józefa Lisieckiego są: Gmina Nowa Wieś Lęborska, Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej, Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej, GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska i FHU Gasport w Gdańsku.

oprac. Edward Nagórski

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Saturday, 21 September 2019 r.
Imieniny:
Jonasza, Mateusza, Hipolita
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24