Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Samochód przygniótł kierowcę

Samochód przygniótł kierowcę

wyświetlony 4129 razy
Change text size Save as PDF RSS

Przed godz. 13.00 w pobliżu Garczegorza (gm. Nowa Wieś Lęborska) na drodze wojewódzkiej nr 214 doszło do wypadku drogowego. Kierowca samochodu peugeot partner wpadł w poślizg, dachował i zatrzymał się bokiem w rowie.

Pojazdem na gdańskich numerach rejestracyjnych podróżowało dwóch mężczyzn. Jeden z nich wydostał się z pojazdu o własnych siłach przed przyjazdem służb ratowniczych. Niestety kierowca pojazdu nie mógł się wydostać, gdyż przewrócony pojazd przygniótł mu rękę. Strażacy podnieśli auto, wyciągnęli mężczyznę i przekazali go Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Na drodze wystąpiły utrudnienia w ruchu, przejezdny był tylko jeden pas jezdni.

Policja bada okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia.

red / Fot. Michał Kucharski

3 komentarzy:
Marek pisze:
12:23 01.02.2019 r.

Trudno mi to sobie wyobrazić. Jak pojazd mógł przygnieść rękę kierowcy? Ktoś mnie oświeci?

Ponadnormatywny pisze:
09:37 02.02.2019 r.

Widocznie brakuje Ci wyobraźni, ja nie jestem ekspertem ,ale mogła ręka zostac zkleszczona poprzez zniecenie karoserii do fotela lub do kierownicy, ale to jest wszystko nic najważniejsze ,że żyja ,a reszta to tylko wartości finansowe.

T M pisze:
23:19 01.02.2019 r.

Z całego serca dziękuję zastępom Straży Pożarnej biorących udział w interwencji w NWL na ulicy Mostowej . Z poważaniem M T.


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24