Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Przed sprawiedliwością nie...

Przed sprawiedliwością nie uciekną

wyświetlony 2350 razy
Change text size Save as PDF RSS

Policjanci z lęborskiej patrolówki i drogówki zatrzymali w miniony weekend trzech mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów sądowych do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa komunikacyjne, przeciwko życiu i zdrowiu oraz mieniu.

Jako pierwszy w ręce funkcjonariuszy wpadł 27-latek, który był ścigany listem gończym za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Mężczyzna został zatrzymany w na ulicy Armii Krajowej. Policjanci doprowadzili go do swojej jednostki, skąd w dniu dzisiejszym trafił do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie karę 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Kilka godzin później funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 48-latka. Mężczyzna był poszukiwany  przez Sąd Rejonowy w Lęborku celem odbycia kary dwóch miesięcy pozbawienia wolności. Kolejny poszukiwany wpadł w ręce lęborskich policjantów w niedzielę. 23-letni mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 2 miesięcy.

Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnej celi. Dziś przewiezieni zostaną do zakładów karnych, gdzie będą odbywać karę pozbawienia wolności.

KPP Lębork

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24