Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Licytacja statuetek - 27...

Licytacja statuetek - 27 finał WOŚP w Lęborku

wyświetlony 1883 razy
Change text size Save as PDF RSS

Podczas trwania występów na scenie Miejskiej Hali Sportowej w ramach Lęborskiego Finału WOŚP, będą prowadzone licytacje, w których tradycyjnie oprócz gadżetów WOŚP i innych ciekawych przedmiotów, będzie można wylicytować specjalnie wykonaną na tą okazję statuetkę „Orkiestrowy Bączek”, zrobioną i zaprojektowaną przez Zakład Jubilerski „Tytan” z Lęborka przy współpracy z Meyn Polska Sp. z o.o.

Do wykonania bączka użyto ok. 70 gram srebra próby 0.925. Bączek został ozdobiony 27 kaboszonami z naturalnego bursztynu bałtyckiego oraz 10 cyrkoniami barwy rubinowej. Wymiary bączka 8,0 cm x 4,5 cm średnicy. Srebrny bączek zamontowany jest w sercu wykonanym z matowej stali szlachetnej, w którym obraca się na osi. Serce natomiast umieszczono na okrągłej podstawie ozdobionej srebrną płaskorzeźbą herbu Lęborka.

Trzy takie statuetki zostaną zlicytowane podczas lęborskiej imprezy w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku przy ul. Piotra Skargi 52 ok. godz. 17.30, a jedna w trakcie licytacji internetowej Allegro – (od 10 stycznia 2019r.). Cena wywoławcza statuetki wynosi 100 zł.

Orkiestrowy bączek został wystawiony w witrynie sklepu Tytan Jubiler w CH Jantar na Pl. Pokoju 3 w Lęborku

Link do aukcji allegro: https://aukcje.wosp.org.pl/statuetka-27-final-wosp-w-lebork…

red

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24