Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Trudne warunki na drogach

Trudne warunki na drogach

wyświetlony 2244 razy
Change text size Save as PDF RSS

Wczoraj policjanci z lęborskiej drogówki przez kilka godzin zabezpieczali miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło około godz. 12.00, na drodze wojewódzkiej nr W214 w miejscowości Osowo Lęborskie. Jak ustalili policjanci, mężczyzna kierujący TIR-em wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem a następnie wjechał do przydrożnego rowu, blokując przejazd pojazdów w obu kierunkach. Kierujący 60-latek był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń.

Policjanci przypominają o dostosowaniu prędkości do warunków na drodze i stosowania się do przepisów ruchu drogowego, aby zminimalizować w ten sposób podobne sytuacje. Zima to pora roku, w której warunki na drogach mogą zmieniać się bardzo szybko. Obfite opady deszczu, śniegu, mgła, śliska nawierzchnia, a także przymrozki to typowe symptomy tego okresu.

Dlatego kierujący pojazdami muszą zachować szczególną ostrożność podczas jazdy, aby bezpiecznie dotrzeć do wytyczonego celu.

KPP Lębork

7 komentarzy:
Mietek pisze:
18:54 11.01.2019 r.

Policja albo inspekcja powinna sprawdzać dlaczego od dawna całe wakacje tirów codziennie ujeźdźają tą trasę moźe tacho wyłączone.codziennie to się dzieje trasa nieodśnierzana na czas.niec ktoś napisze źe nieprawda.

tir pisze:
23:54 11.01.2019 r.

kierowca kierujący ZESTAWEM lub CIagnikiem z naczepa a nie tirem wy lachmyty

Mietek pisze:
05:18 12.01.2019 r.

A jednak jest coś na rzeczy.jak się majstruje przy tacho to to się jeździ bocznymi drogami no nie lachmyto .

Czytelnik pisze:
08:02 12.01.2019 r.

Policjanci przypominają o dostosowaniu prędkości do warunków na drodze i stosowania się do przepisów ruchu drogowego, aby zminimalizować w ten sposób podobne sytuacje.....

Już się zygac chce.Na okrągło to samo zima,warunki,zima,warunki.
Gdzie odpowiedzialność firmy która odpowiada za daną drogę???
Jeżeli stan mojego auta zagraża użytkownikom ruchu na drodze to zostanę ukarany mandat itp A pytam się jak to działa w drogą stronę!!!!
Hmmm to jest zima ??? Tych kilka płatków sniegu ???
ŻENADA

Przewoznik pisze:
08:45 13.01.2019 r.

Nie mam aut powyzej 3.5 tony ale pracuje w transportcie i jest to rowniez spowodane thm ze nie ma oplat drogowych na tych trasach

Madzia pisze:
15:47 18.06.8345 r.

Rokitki dupy dają!!!! kierowca żółtego Mana jedzie jak w krowy rozumię ze że ma swój ograniczony czas ale bez przesady . Kiedyś nagram filmik z pracy tej oto solarki . Firma KRZAK i tyle !!

Jarosłaf K. pisze:
15:47 18.06.6961 r.

Panie Adamie, Kurna Felek.
To nie jest droga W 214, bo takowej nie ma w Hierarchii Nazewnictwa Drogowego.
To jest droga nr DW 214 Warlubie - Łeba.
Czy to takie trudne do zrozumienia przez normalnie myślącego redaktora??


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24