Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Policja poszukuje świadków...

Policja poszukuje świadków wypadków z 14 grudnia na DK6

wyświetlony 2534 razy
Change text size Save as PDF RSS

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Lęborku prowadzi czynności dotyczące wypadku drogowego w dniu 14 grudnia 2018 r. w miejscowości Jamy na drodze nr 6 Lębork - Wejherowo, z udziałem samochodów Ford Transit oraz Daewoo Lanos a także Dacia Duster.

Jak wynika z ustaleń przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem Ford Transit jadąc od strony Wejherowa, nie chcąc doprowadzić do zderzenia czołowego z pojazdem marki Volvo koloru brązowego o początkowych numerach rejestracyjnych GD, wykonującego manewr wyprzedzania samochodu Dacia Duster i Daewoo Lanos, gwałtownie zahamował w wyniku czego zjechał ze swojego pasa ruchu i doszło do zderzenia trzech pojazdów, a kierujący samochodem marki Volvo odjechał z miejsca zdarzenia.

Kierującego pojazdem marki Volvo, który odjechał z miejsca zdarzenia, prosi się o kontakt telefoniczny lub stawienie się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Lęborku przy ul. Toruńskiej 5.

Świadków zdarzenia lub osoby posiadające wiedzę na temat tego zdarzenia, prosi się o kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie tel. 59 863 48 70 lub telefon alarmowy 112 bądź z najbliższą jednostką policji.

KPP Lębork

0 komentarzy:

strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24