Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Mikołaj w lęborskim szpitalu

Mikołaj w lęborskim szpitalu

wyświetlony 935 razy
Change text size Save as PDF RSS

W nietypowej urzędowo, ale niezwykle sympatycznej roli wystąpiła z okazji „mikołajek” Alicja Zajączkowska, Starosta Lęborski, odwiedzając dzieci przebywające na Oddziale Dziecięcym Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku.

Jak co roku, o tej porze Mikołaj ma sporo roboty, bo grudniowa aura sprawia, że dzień jest dość krótki, a liczba dzieci, które trzeba odwiedzić, wydaje się przeogromna. W tym roku Alicja Zajączkowska, Starosta Lęborski, przejęła część mikołajowych obowiązków i odwiedziła dzieci przebywające w lęborskim szpitalu, a więc te, którym w pierwszej kolejności należało dostarczyć odrobiny uśmiechu. Powody przebywania w szpitalu są różne, ale każdy na tyle poważny, że wymusza pobyt dziecka z dala od rodziny. To dla małych pacjentów sytuacja nietypowa, dlatego też, właśnie tym dzieciom należy w szczególności należy podarować odrobinę radości i pozytywnej energii. Starosta Alicja Zajączkowska, jak na mikołajkowe tradycje przystało, odwiedziła dzieciaki ze słodkimi podarunkami. Staroście towarzyszyła dyrektor SPS ZOZ, Lidia Kodłubańska rozdająca maskotki „misia-ratownika” oraz Wiceburmistrz Lęborka, Marian Kurzydło.

red

3 komentarzy:
piotr pisze:
18:40 06.12.2018 r.

Jacy oni sa szlachetni przed dziennikarzami ,ciekaw jestem czy prezenty byly kupione za pieniadze spoleczne

Jan pisze:
22:52 06.12.2018 r.

Piotrze zawsze możesz to nadrobić samemu coś dobrego robiąc

Patryk pisze:
23:08 06.12.2018 r.

Prawda. Ważne, że cokolwiek robią....


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24