Lębork24

Wiadomości > Kultura > Konkurs Rozświetlmy Lębork

Konkurs Rozświetlmy Lębork

wyświetlony 1036 razy
Change text size Save as PDF RSS

Po raz piętnasty w okresie świątecznym w Lęborku organizowany jest Konkurs na Najbardziej Atrakcyjną Dekorację Świąteczną pod hasłem „Rozświetlmy Lębork”. Konkurs z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników, a miasto wygląda w tym szczególnym czasie bardzo efektownie.

- Czekamy na zgłoszenia od 10 do 28 grudnia 2018 roku informuje Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata". – Zachęcam lęborczan do zgłaszania wyróżniających się pomysłowością i urodą dekoracji świątecznych. Spośród zgłoszonych ofert komisja konkursowa pod koniec grudnia wyłoni zwycięskie obiekty w poszczególnych kategoriach.

Organizatorami konkursu są: Lęborskie Centrum Kultury „Fregata", Burmistrz Miasta Lęborka oraz Stowarzyszenie „Piękna Ziemia Lęborska".

Zgłoszenia pisemne lub telefoniczne do dnia 28 grudnia 2018 roku przyjmuje LCK „Fregata”. Numer telefonu – 59 842 01 34 lub drogą elektroniczną na adres: lckfregata@wp.pl

 Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko właściciela obiektu, dokładny adres i numer telefonu.

red

2 komentarzy:
JOLANTA pisze:
15:46 22.08.2611 r.

DOSKONALY POMYSL, JESTEM CIEKAWA WYNIKU...ZWYCIEZCA ZASLUZY NA NAGRODE, A MY, MIESZKANCY, BEDZIEMY SIE CIESZYLI URODA NASZEGO MIASTA.

Ponadnormatywny pisze:
10:43 06.01.2019 r.

Dobry zart,jak mi sie podoba np.coś na danej ulicy to co ja mam zrobić? Lecieć po dane właściciela i poprosic o telefon?


strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24