Lębork24

Wiadomości > Kultura > Konkurs Rozświetlmy Lębork

Konkurs Rozświetlmy Lębork

wyświetlony 160 razy
Change text size Save as PDF RSS

Po raz piętnasty w okresie świątecznym w Lęborku organizowany jest Konkurs na Najbardziej Atrakcyjną Dekorację Świąteczną pod hasłem „Rozświetlmy Lębork”. Konkurs z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników, a miasto wygląda w tym szczególnym czasie bardzo efektownie.

- Czekamy na zgłoszenia od 10 do 28 grudnia 2018 roku informuje Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata". – Zachęcam lęborczan do zgłaszania wyróżniających się pomysłowością i urodą dekoracji świątecznych. Spośród zgłoszonych ofert komisja konkursowa pod koniec grudnia wyłoni zwycięskie obiekty w poszczególnych kategoriach.

Organizatorami konkursu są: Lęborskie Centrum Kultury „Fregata", Burmistrz Miasta Lęborka oraz Stowarzyszenie „Piękna Ziemia Lęborska".

Zgłoszenia pisemne lub telefoniczne do dnia 28 grudnia 2018 roku przyjmuje LCK „Fregata”. Numer telefonu – 59 842 01 34 lub drogą elektroniczną na adres: lckfregata@wp.pl

 Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko właściciela obiektu, dokładny adres i numer telefonu.

red

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Thursday, 13 December 2018 r.
Imieniny:
Łucji, Otylii, Włodzisławy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Praktycznie każdego dnia strażacy wyjeżdżają do pożarów spowodowanych zapalaniem się sadzy w przewodach kominowych. Apelujemy więc do właścicieli budynków o regularne przeglądanie stanu technicznego pieców i kominów.