Lębork24

Wiadomości > Wydarzenia > Zaginął 43-letni Leszek Mejna...

Zaginął 43-letni Leszek Mejna z Załakowa

wyświetlony 662 razy
Change text size Save as PDF RSS

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują 43-letniego Leszka Mejna z Załakowa. Mężczyzna 13 listopada br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginiony jest szczupłej  budowy ciała, ma 190 cm wzrostu, włosy krótkie koloru brązowego, oczy koloru piwnego. W dniu zaginięcia ubrana był prawdopodobnie w spodnie moro, czarny wełniany golf, zieloną kurtkę z kapturem, skórzane buty zimowe do kostek, koloru brązowego. Zaginiony może poruszać się pojazdem marki VW Passat koloru beżowego, typu kombi.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny  lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. (058) 685-22-22lub pod numerem alarmowym 112.

KPP Lębork

0 komentarzy:

Dzisiaj jest:
Thursday, 13 December 2018 r.
Imieniny:
Łucji, Otylii, Włodzisławy
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Praktycznie każdego dnia strażacy wyjeżdżają do pożarów spowodowanych zapalaniem się sadzy w przewodach kominowych. Apelujemy więc do właścicieli budynków o regularne przeglądanie stanu technicznego pieców i kominów.