Lębork24

Wiadomości > Kultura > Spotkanie z Iloną Wiśniewską

Spotkanie z Iloną Wiśniewską

wyświetlony 718 razy
Change text size Save as PDF RSS

Biblioteka Miejska w Lęborku zaprasza miłośników podróży i literatury na spotkanie z popularną reporterką i fotografką Iloną Wiśniewską. Dużo podróżuje po Północy Europy, mieszkała między innymi na Spitsbergenie, na Lofotach i w Finnmarku, ale co roku wraca do Polski, na kilka miesięcy, aby spotkać się ze swoimi czytelnikami.

Na rynku wydawniczym zadebiutowała publikacją „Białe. Zimna wyspa Spitsbergen”. Ukazała się ona w 2014 roku i z miejsca została nominowana do Nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej. Druga książka Ilony Wiśniewskiej również została przyjęta z wielkim entuzjazmem – w 2017 roku otrzymała tytuł Książki Podróżniczej Roku w konkursie podróżniczym National Geographic, Travelery. Kolejny reportaż „Lud” dał autorce nominację do nagrody MediaTory, w kategorii ObserwaTOR. Dodatkowo znalazła się w finale Nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej.

Autorka swoje reportaże regularnie publikuje w „Polityce” i „Dużym Formacie”.

Spotkanie jest współfinansowane z budżetu Instytutu Książki, w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Gdzie: klub Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku
Kiedy: 4 grudnia 2018, godz. 17.00
Wstęp wolny,

red

1 komentarzy:
JOLANTA pisze:
15:46 24.05.3482 r.

DZIEKUJE PANI DYREKTOR MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W LEBORKU ZA WSPANIALE POMYSLY, KREATYWNOSC I DOSKONALA ORGANIZACJE WSZYSTKICH PRZEDSIEWZIEC.


Dzisiaj jest:
Friday, 24 May 2019 r.
Imieniny:
Joanny, Marii, Zuzanny
strony www Lębork
Polityką plików cookies. UWAGA: Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz ostrzec lub poinformować innych o tym co się dzieje? Pisz reporter@lebork24.info, dzwoń: 607-797-602 lub skontaktuj się z nami przez profil facebook https://www.facebook.com/Lebork24